Символ 2018 року за східним календарем

Символ 2018 року за східним календарем

Символ 2018 року за східним календарем

Ми чекаємо змін, сподіваємося на краще, але і трохи побоюємося нового. Ось і кожний черговий рік зустрічаємо з купою надій і букетом сумнівів: чого від нього чекати? Давайте спробуємо проаналізувати, що обіцяють східні гороскопи і західні експерти про рік прийдешній. І почнемо з символу року, його характеристик та особливостей.

Раз на 60 років

Хоча до чергової новорічної ночі залишається ще багато часу, не заважає подумати, чого чекати від 018 року. чи можна якось «простимулювати» прихильність зірок? Що любить символ прийдешнього року? І що він з себе взагалі є?

Отже, рік Вогняного Півня завершиться в наступному лютому. З 16 лютого 2018-го йому на зміну прийде рік Земляного Жовтої Собаки. Саме це симпатичне тварина і є символ 2018 року за східним календарем.

У китайському календарі «закодовано» 12 тварин, покровителів року. Але на відміну від зодіакальних знаків, відповідних місяцю, вони повторюються і не раз в 12 циклів. Те ж саме поєднання покровителя року зустрічається раз на 60 років. Такий солідний велике коло формується з поєднань не тільки символу-тварини, але ще і певного кольору і конкретної стихії. Кожен рік співвідноситься з однієї з п’яти стихій: вода, земля, вогонь; метал; дерево. Вони великою мірою впливають на «характер», оскільки є уособленням процесів, що відбуваються в природі і людині. Свою лепту вносить і колір символу, який теж наділений певною енергетикою.

2018-й буде під владою земних процесів. Два попередні роки: Мавпи і Півня – були під заступництвом стихії вогню, і це проявилося в багатьох відбувалися події. Від року прийдешнього багато цілком обґрунтовано чекають якогось заспокоєння, набуття грунту під ногами.

Колір: жовтий, коричневий, золотистий – це споконвічні відтінки влади, багатства або, як мінімум, відносного благополуччя. Це і колір родючості, рясного врожаю, а отже, стабільності, впевненості.

Під покровом Сатурна: проблеми і складності року Собаки
Оборотна сторона є у будь-якої медалі. Важливо про неї знати і вміти звертати наявні мінуси в позитив. Негативними рисами характеру Собаки є дратівливість; схильність до пустопорожнім балачкам; іноді — агресія.

Для символу 2018 року за східним календарем ці якості можуть стати особливо проблемними, оскільки він пройде під егідою Сатурна. Це одна із складних планет Зодіаку, де негатив і позитив, реальність і містика перемішані особливо густо. Вона підштовхує до авантюр, рік тому може бути рясним на травми і хвороби. Але не фатального характеру, оскільки ця планета змушує нас бути наполегливими, наполегливими у подоланні труднощів.

В цей рік найпростіше розкрити сплячі таланти, особливо тим, хто здатний до самодисципліни, концентрації зусиль. Ці старання будуть заохочені, але спочатку доведеться подолати чимало труднощів – на блюдечку нічого не піднесуть.

Непростими будуть сімейні відносини. Тут теж доведеться постаратися зберегти хоча б статус кво. Адже Земля – все ж інертний знак, а не всі прагнуть до повного штилю, багатьом більше по душі динаміка, а її буде не вистачати.

Позитивні очікування від 2018 року

Собака – символ дії, руху, надійності. Це досить темпераментний, енергійний персонаж, ці якості переносяться і на «охороняється» їм рік. Рік пройде під знаком творчості, реалізації давно задуманих сміливих планів. Якщо виношували ідею довго, але не наважувалися розпочинати, відкиньте сумніви і – вперед! Удача буде вподобу відважним.

Як правило, на рік повинен бути особливо сприятливим для тих, хто народився під знаком Собаки. Ці люди часто наділені природним благородством, не позбавлені певної частки мрійливості. Але якщо в цей розклад втручається стихія Землі, то в цьому році мрії, швидше за все, знайдуть цілком реальні обриси.

Собака не схильна хитрувати, викручуватися, воліє діяти прямо і чесно. В сучасних реаліях, на жаль, непросто. Але в 2018-му саме таким чесним і щирим людям будуть благоволити зірки. Що називається, ловіть момент!

Символ 2018 року за східним календарем володіє і загостреним почуттям справедливості. Дуже важливо, зберігаючи цей рідкісний дар, не звертати його на зло собі та оточуючим, намагатися бути тактовними, не загострювати відносини з пустячным приводів. Якщо вдасться знайти цей баланс, то успіх гарантований.

І взагалі, особливо прихильно це істота до людям працьовитим. Не варто в 2018-му сподіватися лише на удачу, везіння, збіг обставин. У фаворі будуть трудівники, творці, ті, хто прагне робити більше і краще. Але й ініціативність не завадить, навпаки, буде відзначена і підтримана. Щось кардинально змінити в житті, зважитися на експерименти – це зараз буде дуже до речі. Собака стане на сторожі ваших зусиль, підтримає, посприяє, з допомогою свого тонкого чуття допоможе знайти справжніх, не фальшивих співробітників, однодумців.

І у вищих сферах: у політиці, економіці, міжнародних відносинах рік буде більш стабільним, рівним, «приземленим» в кращому сенсі слова. Конфлікти затихнуть, їх учасники зможуть, нарешті, поглянути на ситуацію під іншим кутом зору. Таке зміщення акцентів стане благотворним. 2018-й стане роком відродження і вибудовування амбітних, але реальних планів на майбутнє.

Про те, як зустрічати свято, ми скажемо особливо, окремо. Тут лише нагадаємо, що не треба скупитися на душевне тепло для близьких. І, до речі, вас напевно давно просили діти або онуки про придбання цуценяти. Так, це турботи, відповідальність, але і море позитиву. Новий 2018 рік – якраз дуже зручний привід, щоб виконати це прохання. Повірте, аура будинку обов’язково покращиться!