Символ 2018 року за китайським календарем

Символ 2018 року за китайським календаремКожного разу з наближенням чергового новоріччя ми стаємо трохи китайцями». Прокидається інтерес до східним гороскопом, ми шукаємо інформацію про те, яка тварина буде уособлювати наступний рік. На досвіді століть, так і на власному, ми вже встигли переконатися: вплив небесних світил на наші долі – зовсім не містика. От давайте й подивимося, що пишуть знавці східної символіки та астрології про особливості 2018 року.

Символ, колір, енергія, планета

У кожного виду календаря є своя циклічність. Пам’ятаєте, скільки було спекуляцій навколо того, що в певний момент закінчувався календар майя? Але ж це цілком логічно: один період змінює інший, просто ці часові відрізки різної тривалості: годину, день, місяць, рік, століття тощо

Ми зараз про це згадали, щоб підвести до думки, що символ 2018 року за китайським календарем точної формулюванні повторюється раз в 60 років. Це буде рік Жовтого Земляного Собаки. Рік Собаки зустрічається раз на 12 років. Але вона не тільки має різну колірну забарвлення, але ще і знаходиться під впливом п’яти основних стихій: буває рік Вогненної Собаки, Водяний, Металевих, Дерев’яних та Земляний.

І кожне поєднання кілька, а іноді і значно відрізняється від інших «родинних». В результаті, множачи 12 на 5, отримуємо періодичність повного зодіакального великого кола — 60 років.

З повної назви року ясно, що домінуючим кольором є жовтий. Це колір активності, реалізації давно задуманих планів, успішності, розумових зусиль, прагнення до прогресу. Принаймні, такий потенціал в даній фарбі закладений, а вже як його використовувати, залежить від нас з вами.

Що несе енергетичний символ 2018 року за китайським календарем? Тобто, позитивно чи на загальні тенденції періоду вплине енергетика Землі? Головна її особливість — це грунтовність у всьому, за що б ми не бралися. Тим, хто налаштований рішуче, готовий трудитися, не покладаючи рук, будуть створюватися сприятливі умови. Їм дадуть «зелене світло». Ви самі здивуєтеся, наскільки простіше будуть вирішуватися питання, які рік-два тому здавалися нерозв’язними або просувалися зі скрипом.

Два роки до цього ми жили під заступництвом вогняних знаків, і встигли переконатися, що було багато метушні, різких рухів, емоційних вибухів, несподіваних змін. Далеко не завжди позитивних.

Приходить час зважених рішень. До речі, нагадаємо, що східний календар, на відміну від нашого, починається не з 1 січня. Конкретно 2018-й стартує 16 лютого і триватиме по 4 лютого 2019-го. Це буде час роботи над помилками, які встигли наробити в кілька попередніх років: як у суспільному, державному житті та на світовій арені, так і в приватному житті кожного з нас.

Є ще один момент, який формує загальну картину. Визначальною планетою року буде Сатурн, а це досить суперечлива, складна планета. Вона може внести кілька «депресивний» відтінок подій. Зате буде гасити конфлікти.

Головне: постаратися не піддаватися інерції року Вогняного Півня і не наламати занадто багато «дров» до його закінчення. Інакше Собаці доведеться занадто складна робота. У «Земному характер» дуже багато позитивного, але він має і деякі складності, ті особливості, що, при збігу несприятливих обставин, обернуться в мінуси. Скажімо, так радує нас стабільність може перерости у інертність, млявість, застійність. Але все ж загальний фон прогнозів – позитивний.

Які основні очікування від 2018 року Собаки?

А тепер докладніше розглянемо, які особливості головного символу 2018 року за китайським календарем. Які позитивні якості тотема цього року – Собаки, і чи є у нього мінуси?

Почнемо з плюсів. Це буде рік самореалізації, прояву талантів, які давно підспудно зріли, рік здобуття коренів і смислів. Традиційно він буде самим вдалим для тих, хто народився під заступництвом цього персонажа. А ще удача будуть сприяти наполегливою, дисциплінованим, працьовитим, наполегливим. Погодьтеся, далеко не завжди цей світ справедливий до таких людей, які заслуговують його прихильності. 2018 рік виправить цю помилку, головне: не здаватися, йти наміченим шляхом до поставленої мети.

Собака – «домен» дії, але не хаотичного «броунівського руху», а осмисленого, виваженого, раціонального. Багато цікавого буде у творчих людей, у якій би галузі вони себе не проявили. Можна починати нові проекти і в бізнесі, і в ремісничих секторах, і в сфері культури і мистецтва.

До всього іншого, оберіг року – істота прямолінійний, так що, якщо ви маєте намір здійснити визрілі проекти, робіть це чесно. Тоді його прихильність забезпечена. А почнете крутити, хитрувати, шукати обхідні шляхи, — нарікайте на себе. У покровительки року загострене почуття справедливості, так що ваші сумнівні в моральному плані експерименти вона ні в якому разі не схвалить.

І в стосунках з оточуючими намагайтеся зберігати такт, прагнення до взаєморозуміння і підтримки. Сварки, образи, «підніжки», заздрість – це все поза законом. Подібні варіанти поведінки і завжди-то добром не обертаються, а Собаці вони особливо неприємні. Якщо хочете заручитися її заступництвом, доведеться навчитися толерантності, шанобливого ставлення до думки інших.

Хтось скаже, що енергетична сутність року – Земля – може гальмувати починання. Не зовсім так. Скоріше, вона буде врівноважувати авантюризм і закріплювати результати, які досягнуті при розважливому підході до справи. Так, девіз енергетичного символу: «Поспішай, не поспішай!» Але особливого протиріччя з характером Собаки тут немає: вона теж, швидше за спокійне поступальний рух до мети, ніж за аврали і поспішні рішення. Але ось творчий підхід, креатив вітається.

До мінусів «собачого вдачі» можна віднести її деяку дратівливість. Вона досить терпляча, схильна прощати дрібні помилки і похибки. Але коли критична маса помилок накопичується, може проявити агресію по відношенню до непослідовним і безглуздою «підданим».

Астрологічні передбачення і прогнози аналітиків

Що бачать в своїх магічних дзеркалах астрологи та інші провидці? І чи збігається їх бачення найближчого майбутнього з наукової аналітикою політиків, економістів, психологів, соціологів?

Два роки поспіль під стихією Вогню, та ще й під покровом таких непослідовних покровителів як Мавпа (2016) і Півень (2017), залишать Земляний Собаці складний спадок. Поточний 2017 рік багато аналітиків і духовні провидці сприймають як період загострення криз. У хворобах, в тому числі, економічних, політичних і соціальних, доводиться проходити через такий момент максимального загострення. Але він же стає, найчастіше, провісником одужання.

Інший, трагічний варіант фіналу, для Росії та світу на 2018 рік не розглядається. Локальні конфлікти продовжаться, але і вони, у порівнянні з напруженням напруженості в 2017-му, кілька приглушатся. Правда, у ряді регіонів світу цілком вірогідні руйнівні природні катаклізми. США – «на карті» таких небезпечних територій.

Обережний оптимізм вселяє той факт, що базові позитивні прогнози «несистемної аналітики»: магів, астрологів, екстрасенсів, які заслуговують довіри, чиї пророцтва в минулому вже збувалися, сходяться з розрахунками солідних титулованих експертів.

І в приватному житті рік Собаки принесе деяке заспокоєння. Зрозуміло, нюанси будуть, але в цілому рік очікується більш позитивний, ніж поточний і минулий.