Символ 2017 року за східним календарем, китайським гороскопом

Символ 2017 року за східним календарем, китайським гороскопомВогненний Півень буде символом наближається 2017 року. Він знаменує кожен дванадцятий Новий рік, а його стихії змінюються кожні 10 років, якщо слідувати китайським календарем. Таким чином, весь цикл східний календар завершує за 60 років. У 2017 році Півень відповідає стихії вогню, яка вносить свої корективи в особливості характеру людей, які з’явилися на світ під таким знаком.

Основні риси, характерні для 2017 року вогняного Півня

Здогадатися про особливості, актуальних для цього знака, нескладно. Досить звернути увагу на зовнішність і вдача цієї птиці. Яскраве забарвлення, своєрідний характер, гучний голос і сформовані звички – ось що відрізняє півня. Він асоціюється зі сміливістю і життєлюбством. Подібно до того, як півні свої дзвінким співом пробуджує природу від сну, символ 2017 року за східним календарем дозволить почати Новий рік з позитивних змін у житті.

Що характерно для тих, хто народжений під знаком року

Позитивні сторони

 • Неординарність мислення, здатність миттєво реагувати у складній ситуації і прийняти правильне рішення.
 • У всіх сферах життя виявляють винахідливість.
 • Вони схильні здійснювати божевільні і сміливі вчинки.
 • Емоційне ставлення до життя.
 • Відрізняються високою самостійністю і високою працездатністю. Завжди завершують те, що почали.
 • Не люблять брехати і обманювати, воліють висловлювати свою точку зору прямо. Розвинене почуття справедливості і неприйняття лицемірства.
 • Можуть прислухатися до думки іншої людини, але лише коли приведена чітка аргументація з того чи іншого питання.
 • Відмінне почуття стилю і слідування модним тенденціям

Пристрасні і яскраві натури чуйно ставляться до проблем близьких людей і намагаються зробити життя членів сім’ї максимально комфортним.

Негативні сторони

 • Часто схильні робити все «занадто» — занадто віддаються роботі, повністю занурюючись у неї, поки не дороблять. Дуже болісно ставляться до найменших невдач або виникнення складнощів.
 • За рахунок своєї пристрасної натури можуть поспішити з прийняттям важливих рішень. При цьому можуть серйозно переживати всередині, не демонструючи свої проблеми іншим людям.
 • Їм важко зупинитися і перепочити, якщо вони чимось захоплені.
 • Іноді можуть бути жорсткими по відношенню до оточуючих, найчастіше вважають свою думку єдино правильним навіть серед родичів і друзів.

Що чекає на тих, хто народився під знаком Червоного Півня?

Символ 2017 року за китайським календарем зробить рік надзвичайно вдалим практично у всіх відносинах. Сімейне життя принесе тільки радість і умиротворення. Можливий кар’єрний ріст і всілякі успіхи в трудовій діяльності. Особистість цих людей може розкритися з несподіваного боку, показавши великий творчий потенціал. Вони стануть справжніми пестунами долі і будуть в центрі уваги оточуючих.

Коли чекати на Новий рік за східним календарем

Жителі більшості країн Сходу вважають китайський або східний календар основним для себе. Вони заздалегідь починають підготовку до великого торжества і сподіваються тільки на самі позитивні зміни у їх життя, які принесе з собою символ 2017 року за східним календарем. Прийде він 28 січня, змінивши Вогняну мавпу, яка була знаковою для важкого високосного 2016 року.

Як змінить символ 2017 року за гороскопом рік життя людей?

Півень, як відомо, відрізняється досить бойовим характером, тому слід очікувати воєн і інших міжнародних конфліктів. Проте передбачається, що вони не зможуть глобально вплинути на пристрій світу і політику.

Символ 2017 року за гороскопом не буде засмучувати природними катаклізмами. Кількість повеней, посух або сильних змін клімату помітно скоротиться. Багато змін принесе новий 2017 рік у політичну сферу. Можуть бути вельми несподівані перестановки і призначення. Культурне життя порадує різноманіттям заходів, пам’ятних подій і барвистих урочистостей.

В економічній сфері все буде відносно спокійно і стабільно. Не передбачається серйозних світових криз, різких обвалів валют та інших фінансових спадів.

Які зміни чекають у професійних сферах

Символ 2017 року за китайським календарем надасть вагому підтримку людям, зайнятим в самих різних галузях. Вдало складатимуться угоди з нерухомості, біржові торги. Прибуток принесуть різні фінансові операції, тому цей рік вважають благотворним для відкриття своєї справи. З успіхом втіляться в життя навіть самі оригінальні ідеї і мрії. Головне – діяти і все вийде.

Можна вдало почати сміливі архітектурні та будівельні проекти. Вони принесуть прибуток і бажаний результат. Представники шоу-бізнесу зможуть досягти небувалих висот. Не рекомендується запускати нові проекти в області точних наук. Хімікам і математикам краще продовжити свої наукові дослідження, не намагаючись акцентувати свою увагу на нових починаннях. Представники інших професій отримають можливість працювати в досить спокійному режимі без сильних хвилювань.

Як вплине символ 2017 року за китайським календарем на життя молоді?

Творчі особистості стануть самими успішними в наступаючому році. Вони зможуть похвалитися великими досягненнями у своїй справі. Гарною ідеєю стане відкриття власних творчих майстерень, які неодмінно оцінять по достоїнству. Хореографічні студії, картинні галереї принесуть славу і гарний прибуток. Загалом, всі представники гуманітарних наук будуть щасливі в 2017 році.

У цей період удача буде супроводжувати тим, хто запланував вступити у вищі навчальні заклади, що спеціалізуються на різних творчих галузях. Молоді люди, які вже багато працюють над розвитком свого потенціалу, зможуть здобути перемогу у різноманітних конкурсах.

Самотні серця, нарешті, знайдуть довгоочікувану любов. Романтичні стосунки закоханих будуть відрізнятися особливою ніжністю, чутливістю і зворушливістю.

Що очікувати тим, хто вже створив сім’ю

Не можна сказати, що в житті сімейних людей буде все гладко. У професійній сфері подружжя зможуть домогтися багато чого. Просування по службі і підвищення доходу забезпечені. Ті, хто займається пошуками підходящої роботи, зможуть підшукати прибуткове місце. У рік Вогняного Півня сім’ї можуть не побоюватися за економічну сторону їх життя, у ній панує стабільність.

Однак про особисті взаємини такого не скажеш. Сварки і розбіжності можуть стати частими супутниками подружжя, але і вирішуватися вони будуть у результаті пристрасних примирень. Число розлучень помітно скоротиться, а молодят стане більше. Головне, постаратися не втратити ніжних почуттів один до одного.

Який характер буде у дітей, народжених у 2017 році?

Майбутні мами можуть сміливо планувати народження малюка, Вогненний півень оберігатиме і її і майбутню маму. Буде менше вад розвитку і ризику для здоров’я жінки.

Дітки, які з’являться на світ в цей рік, будуть дуже успішними в житті. Батькам слід уважно поставитися до особливостей виховання, тому що символ року посприяв непростого вподоби їх дітей.

Вони швидко розвиваються і можуть вже в ранньому дитинстві виявити особливі здібності. Зазвичай це творчі особистості, які зможуть проявити себе в музиці. До того ж вони відрізняються тямущість і винахідливістю.

Однак така дитина може доставити батькам чимало клопоту, так як хоче проявляти свою владу і домагатися бажаного будь-якими способами. Не потрібно заохочувати маніпулювання і занадто балувати малюка, проте важливо помічати його досягнення. При грамотному підході до виховання дитина виросте самостійною особистістю.

З-за різного сприйняття народжені в 2017 році можуть непросто сходитися з дітьми, які з’явилися на світ на рік раніше або пізніше. Дітки дуже прив’язані до домашнього затишку, тому частіше виберуть провести час вдома, ніж в компанії однолітків.

Яким стане 2017 рік для представників інших знаків

Символ 2017 року за гороскопом для інших знаків гарантує досягнення успіхів у справах. При наявності чіткої цілі і бажання працювати, вони зможуть добитися бажаних результатів. Варто переглянути своє ставлення до життя і, можливо, змінити деякі пріоритети. Буде шанс здійснити довгоочікувану поїздку, знайти нове місце роботи і змінити свій сімейний статус.