Штраф ГИБДД 2016 — нові штрафи ДАІ (заплати половину)

Штраф ГИБДД 2016 — нові штрафи ДАІ (заплати половину)

Майбутній 2016 рік внесе досить багато змін в життя автовласників. Нова система штрафів ГИБДД, яка заснована на внесення з 1 січня 2016 року поправок до Кодексу про адміністративні порушення», буде передбачати значне зниження сум виплат при деяких умовах.

Штраф ГИБДД 2016 – нові штрафи ДАІ ( заплати половину) можуть бути знижені на 50% при його оплаті протягом перших 20 днів з моменту виписки постанови. Іншими словами, якщо проводити оплату відразу або протягом 20 днів отримуєш знижку в розмірі половини від виписаної суми.

При моментальної оплати штрафу можна буде бути впевненим в тому, що інформація про це одразу потрапить в загальну базу даних ГИБДД. Це пов’язано з тим, що всі дані будуть відразу внесені в портативний комп’ютер, який підключений до інтернету. Ця особливість має велике значення.

При використанні спеціальної послуги підписки на повідомлення про правопорушення на Єдиному порталі державних послуг дозволить швидко дізнатися про те, що стосовно нас був складений акт про порушення правил дорожнього руху і був виписаний штраф. Мова також йде про камерах вимірювання швидкості руху автомобілів. Адже в деяких випадках повідомлення про те, що потрібно провести оплату штрафу приходить через кілька тижнів. Використання підписки дозволить скористатися можливістю сплати не менше половини суми, зазначеної в штрафі.

При розгляді даного питання слід також зазначити, що не всі правопорушення в галузі ЦПД потрапляють під категорію можливості сплати половини суми протягом 20 днів. При цьому список правопорушень дуже великий. Заощадити на сплаті штрафу не можна в наступних випадках:

  • Автомобілісти, які керували автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не зможуть заощадити на сплаті штрафу. Також подібне обмеження поширюються на тих, хто відмовився проходити огляд.
  • Водії, які стали винуватцями ДТП (при цьому повинні бути постраждалі), будуть притягнуті до відповідальності і повинні будуть сплатити штраф у повному обсязі.
  • Також знижка не буде надаватися при наступних повторних порушеннях правил:

  • Перевищення швидкості більш ніж на 40 км/год.
  • Рух по зустрічній смузі з порушенням правил.
  • Рух у зустрічному напрямку по дорозі з одностороннім рухом.
  • Проїзд на заборонний сигнал світлофора.
  • При управлінні транспортним засобом, яке не зареєстровано в установленому порядку.
  • В інших випадках варто поцікавитися про можливості економії.