Що принесе нам 2018 рік Собаки? Чого чекати від нього?

Що принесе нам 2018 рік Собаки? Чого чекати від нього?

Що принесе нам 2018 рік Собаки?

Кожен рік має свій неповторний характер. Астрологи упевнені, що в значній мірі він залежить від впливу світил. Вони розписали алгоритм такого впливу найближчих космічних тіл, зашифрувавши дані в гороскопі. Для кожного року 12-річного циклу вибрано свій тотем, тобто, тварина-покровитель. А також певний колір і енергетична стихія. З’ясуємо, хто ж вони, небесні покровителі 2018 року, і що нам обіцяє це поєднання?

Які основні «повадки» знака Собаки?

Що принесе нам 2018 рік Собаки? Триватиме він у східним календарем з 16 лютого 2018 по 4 лютого 2019 року. Собака, впевнені східні мудреці, є носієм природою чоловічої енергії Янь. А ще вона, разом з Конем і Тигром, входить в так званий Трикутник захисників.

Що це означає? Що «жіноча» надлишкова емоційність і непередбачуваність, притаманна двом попереднім рокам, буде відсуватися на задній план. На авансцену виходять такі якості як прагматизм, серйозність, працьовитість, допитливість, спокій, творчість.

Жага змін не зникне, але придбає іншу забарвлення. Зараз вона часто проявляється в руйнівних формах, у спробах руйнувати старе, розпалювати і підігрівати конфлікти. Скоро «вітер зміниться», новизну стане модно шукати і проявляти в подорожах, наукових відкриттів, технологічних новаціях, прагнення до знань, творчості.

Правда, у Собаки, як і у будь-якого іншого істоти, є і мінуси, і проблемні риси. Вона часом лінива, і свої прекрасні пориви може спокійно пролежати на боці». Слоган «зійде й так» час від часу виникає у неї в мозку і перешкоджає здійсненню позитивних намірів. Вона буває вперта, а якщо щось довго не виходить, то і «кусача». Зате віддана і не хитра, щира і доброзичлива.

Що несе Земля — стихія 2018 року?

Що принесе нам 2018 рік Собаки, стихією якого є Земля? Він дасть дуже позитивні можливості, а вже зуміємо ми ними скористатися, залежить від кожного з нас. Головне якість Землі як природної стихії: прагнення до миру, стабільності, рівноваги у всіх сферах життя.

Прийде довгоочікуване початок примирення давно ворогуючих сторін. Ні, відразу благоденства і повного релаксу ніхто не обіцяє. Так просто не буває. Будь-який результат повинен визріти, адже навіть на дуже благодатному ґрунті миттєвого врожаю розумна людина не чекає. Але він може своєю працею, знаннями, зусиллями наблизити радісний день збирання плодів. А позитивні тенденції, тренди будуть зароджуватися саме в 2018-му, і особливо важливо, що вони ґрунтовні, глибокі, не поверхневі.

Земля уособлює ще й родючість і цнотливість. Крім реалізму в глобальних справах, вона несе успіх у повсякденних турботах, особливо, в роботі на землі, тобто. У сільському господарстві, а також у видобутку корисних копалин, використання природних сил планети. У тих, хто вміє планувати і твердо йти до обраної мети, з’явиться дуже потужний енергетичний «донор» чи, якщо хочете, спонсор. Можна сміливо планувати починання, Земляна Собака схвалить і підтримає.

Як вплинуть на ауру року визначають кольору 2018-го?

На атмосферу року надає неабиякий вплив і його колірна гамма. Що принесе нам 2018 рік Собаки, раз його головний колір – жовтий?

Східні філософи ототожнюють його з постійністю і мудрістю. А китайці знають в цьому толк, адже жовтий – це домінантний колір Піднебесної. Там чекають на цей рік з особливим хвилюванням, абсолютної впевненості, що з його приходом древній Дракон знову набуде містичну силу. Можна з’їздити, перевірити ці передбачення на місці.

Сила духу, блиск слави, сонячне творчість, розкриття дрімали талантів, у тому числі, комерційних – це теж жовтий колір. Адже це ще і мерехтіння монет, обіцянка фінансових удач для тих, хто опиниться на гребені хвилі.

Це колір Сонця, оптимізму, позитивного настрою, колір мандрівників і працівників розумової праці. Прикраси, особливо, золоті, наступного року придбають особливі властивості, стануть потужними амулетами.

Коричневий, оранжевий, пісковий, інші допоміжні кольори доповнюють палітру року, розширюють його можливості. Це, в цілому, кольору творення і навіть креативу. Нашкодити вони можуть лише при «передозуванні», коли позитивні якості можуть перерости в свою протилежність.

Як залучити удачу в 2018 році?

Собака, та ще Земляна – «звір» досить невибагливий. Залучити її симпатії, добитися прихильності не надто складно. Вона не чекають від своїх «підданих» широких жестів, пафосних вчинків. Зірками з неба будете запасатися в інші періоди. А задобрити покровительку 2018 року можна щирими та добрими вчинками, реальними позитивними справами.

Почніть з підготовки до новорічного свята. Подумайте, яка у домі буде ялинка, як станете прикрашати оселю, зберетеся за місто або віддасте перевагу традиційний домашній варіант.

Кого запросите, кому готові допомогти? Тільки не напоказ, будь ласка! Якщо немає бажання займатися благодійністю, так, може, і можливості теж, то й не треба. Вистачає і турбот про сім’ю, близьких. А ось спробувати помиритися з тими, з ким посварилися нещодавно, а може, і досить давно, — це справа перспективна. Пам’ятайте, що символ прийдешнього року – миролюбна істота, компанійську, зовсім не схильна до конфліктів. Ну, хоча б спробуйте!

Продумайте колірну гамму інтер’єру, додайте в неї жовтого, помаранчевого, цегляного, зеленого кольору. Або їх приглушених відтінків бежевого, пісочного та ін. А хтось наважиться і на золотий блиск аксесуарів, — теж варіант. Заздалегідь потурбуйтеся про вбрання, подарунки, інших деталях свята. Може, настав час поекспериментувати з зачіскою або макіяжем? Прикупити нові прикраси? Надто дорогих і масивних не треба, Собака віддає перевагу спокійну впевненість і витонченість золота і платини.

У справах буде везти, якщо ви зумієте зібрати надійну команду однодумців. Колективні ідеї, згуртованість і взаємодопомога будуть цінні як ніколи.

Чого чекати від 2018 року Собаки? Думка астрологів

В період між 2010 і 2020 роками Росія почне повертати собі колишню велич. Так стверджують відразу кілька провидців минулого, в тому числі американець Едгар Кейсі і болгарська ясновидиця Ванга. Остаточно моральне перевагу країни сформується і стане визнаним у світі до 2040 року. Тоді ж має оформитися її союз з Індією і Китаєм, передбачала все та ж Ванга. На 2018 рік вона покладала серйозні надії. Розпочнеться зрушення у свідомості людей, що населяють колишні радянські республіки. Вони будуть вчитися розуміння великої ролі Росії і необхідність взаємодії з нею замість нинішньої конфронтації.

Павло Глоба вважає 2018-й переломним в ситуації на Україні. Вона загостриться до межі, криза буде дуже болючим, але ляже в основу майбутнього відновлення, поступового і непростого.

Багато провісники зачіпають тему виборів в Росії в 2018 році. більшість з них вважають, що у влади залишиться Володимир Путін. Хоча б для того, щоб завершити ряд розпочатих перетворень. І підготувати наступника. А ось Володимир Левін передрікає, що в президентське крісло сяде інший, несподіваний для більшості з нас.

В цілому астрологічний прогноз на 2018 рік позитивний. Рік обіцяє стати спокійніше, ніж два попередніх вогняних періоду, що пройшли під «патронатом» Мавпи і Півня. Економічні устремління Росії, швидше за все, кілька зрушать убік Сибіру. Вона стане розвиватися, особливо, Далекосхідний регіон.

Є висока ймовірність пожвавлення і зміцнення контактів колишніх республік СРСР. Навіть «бунтівний» Лукашенко попритихнет, перестане різко кидатися між Сходом і Заходом, зрозумівши, що цілком можлива гармонія відносин.

Посиляться доцентрові сили, а головне, що у світі почнуть розуміти, що це посилення привабливості Росії зовсім не є плодом імперських амбіцій. Це цілком природний історичний процес відновлення зв’язків, порваних настільки болісно. Приблизно ті ж возз’єднувальні процеси будуть закладатися і всередині суспільства, між конкретними людьми.