Що принесе нам 2017 рік Півня? Чого чекати від нього?

Що принесе нам 2017 рік Півня? Чого чекати від нього?Все менше часу залишається до настання 2017 року Червоного Вогняного Півня. Те, як цей рік пройде, безпосередньо залежатиме від останньої ночі в році, що минає. І всі без винятку прагнуть зустріти новий рік в атмосфері веселощів і радості, щоб це настрій тривало всі наступні місяці.

І сьогодні ми розповімо своїм читачам про те, що принесе нам 2017 рік Півня.

Як і де зустрічати 2017 рік Червоного Вогняного Півня

Тим, хто планував які-небудь поїздки в наступаючому році, слід відкласти на кілька днів. Вся справа в тому, що Вогненний Півень, згідно зі східним гороскопом, являє собою образ сім’янина, який любить проводити час вдома. Зустріч 2017 року в рідних стінах посприяє поліпшенню взаємин між членами сім’ї. Якщо подорож вже не можна перенести, то воно, як мінімум, має бути сімейним.

Головна умова проведення новорічного вечора — зустріч року Червоного Півня повинна проходити в колі сім’ї. Роздільне святкування може згубно позначитися на міцності сімейних уз. Всі конфлікти мають бути вирішені у старому році, а образи — прощені й забуті. Утаенная злість або розлад у відносинах буде негативно сприйнятий господарем 2017 року, і він може провчити тих, хто не послухається ради.

Крім того, що бажано примиритися з рідними і близькими людьми до настання півночі, в саму святкову ніч також треба утриматися від конфліктів. Рекомендується зберігати самовладання і проявити максимальну тактовність з умінням вчасно промовчати. Обговорювати проблеми, що накопичилися, краще по закінченні свят з холодною головою і без зайвих емоцій.

Крім сім’ї, можна запросити на свято близьких друзів, щоб відзначити в галасливій і теплій компанії. Зустрічати новий рік потрібно з людьми, з якими хотілося б встановлення більш тісних відносин.

Чого чекати від 2017 року Півня?

Згідно з китайським календарем, час Червоного Вогняного Півня розпочнеться з 28 січня 2017 року. В цей день в Китаї відзначають новий рік.

Провідні астрологи сходяться на думці, що Півень символізує очищення, початок незвіданого шляху і нової сторінки в житті. Тому в наступному році кожному слід очікувати змін в особистому житті, так і в масштабі всього людства. Залишається тільки докласти всі зусилля, щоб зміни носили позитивний характер.

У майбутньому році успіх буде супроводжувати в першу чергу наполегливим особистостям, мають чітко поставлені цілі. Не варто очікувати раптових змін на краще і покладатися лише на волю долі. Червоний Вогняний Півень буде активно сприяти при прояві завзяття і сили волі на шляху до реалізації заповітних бажань.

Що стосується глобальної ситуації, 2017 рік обіцяє стати поворотною точкою для більшості держав. Новообрані лідери країн проявлять завзяття, щоб кардинально змінити усталену ситуацію. Проте невідомим навіть для астрологів залишається те, яким характером будуть володіти цим зміни. Велика ймовірність, що наступаючий рік стане переломним моментом, який допоможе вибратися з затяжної кризи і досягти бажаного благополуччя, подарувавши віру в швидке настання світлого майбутнього.

У новому році людям складно буде вибудовувати особисті відносини і досягати порозуміння. Це обумовлено непростим характером господаря наступаючого року. Астрологи радять не бути занадто вразливими, а в конфліктних ситуаціях зберігати холоднокровність.

Рік Червоного Вогняного Півня стане відмінною можливістю навчитися пошуку компромісів у різноманітних суперечках. Це стосується не лише простих громадян, але і провідних політиків, яким належить з’ясувати, хто ж займе панівну позицію на міжнародній арені.

Характер Червоного Вогняного Півня

Що стосується характеру господаря року, можна з упевненістю говорити про його різноманітті і непередбачуваності. Народжені в рік Червоного Вогняного Півня — найчастіше сім’янини, які не тільки вміють виявляти турботу про рідних, але роблять це з щирою любов’ю. Однак це не заважає їм бути невірними. Всьому виною надмірна велелюбність, яка іноді руйнує міцні шлюби.

Червоні Півні обожнюють займатися самолюбуванням, і це стосується не тільки жінок. Навіть чоловіки проводять багато часу перед дзеркалом, приводячи в порядок зовнішній вигляд. Але ці люди розуміють, що треба дбати і про внутрішню красу, і вони приділяють увагу розумовому і духовному розвитку, щоб пізніше здивувати оточуючих своїми знаннями.

Вогняні Півні вкрай обережними, коли справа доходить до близького кола спілкування. Вони цінують людей, які допомагають їм самим розвиватися і намагаються знайти друзів, рівних собі за рівнем інтелекту і духовності.

Також представники цього знаку відрізняються тонким смаком. Житло Вогняного Півня облаштовано завжди оригінальним чином, це ж стосується і робочого місця.

Обранці Червоних Півнів гармонійно вписуються в будь-які компанії. Бути поруч з такими людьми досить непросто через їх характеру і високих вимог до супутників життя. Найважче домогтися довіри Вогняного Півня, але ті, кому це вдалося, набувають справді турботливого друга.

Отже, що принесе 2017 рік Півня в цілому зрозуміло. У теж час кожна людина індивідуальна і має унікальні взаємини з зірками. При бажанні читачі можуть замовити складання індивідуального гороскопу через форму в правому куті.