Що попросити на Новий рік у Діда Мороза (батьків)?

Новий рік з дитинства є для всіх абсолютно особливим, чарівним святом, адже в ніч з 31 грудня на 1 січня можливі будь-які чудеса. Багато загадують заповітні бажання – і вони обов’язково збуваються! Новий рік – це море посмішок, сміху, зустрічі з друзями, барвисті феєрверки, ошатна ялинка, гірлянди, хлопавки, запах мандаринів і, звичайно, подарунки. А ви вже вирішили, що попросити на новий рік у подарунок у Діда Мороза?

Який подарунок краще замовити на Новий Рік

З часом розумієш, що Дід Мороз – персонаж вигаданий, і подарунки насправді приносить не він, а батьки, але все одно завжди хочеться вірити в якесь диво. Як би те ні було, вже саме час задуматися про те, що ж ви мрієте отримати. Головне, пам’ятайте: у Новий Рік збуваються бажання. Може бути, ви давно хотіли який-небудь сучасний гаджет? Тоді можна попросити на Новий рік у батьків планшет, телефон, ігрову приставку або електронну книгу. На технічні новинки легко завантажити корисні програми для навчання і розваги.

Подарунок на Новий рік планшет

Подарунок на Новий рік телефон

Подарунок на Новий рік ігрова приставка

Подарунок на Новий рік електронна книга

Здебільшого до техніки небайдужі хлопчики. А ось що попросити на Новий рік у батьків дівчинки? Практичний варіант – нова одяг, взуття, прикраси, аксесуари, безпечна косметика. Але чому б не вибрати нетрадиційний подарунок? Наприклад, квиток на який-небудь вистава або концерт улюбленої зірки. А якщо ви давно хотіли зайнятися творчістю, танцями, спортом, саме час замовити в якості подарунка абонемент в ту чи іншу студію.

Подарунок на Новий рік одяг та взуття для дівчинки

Подарунок на Новий рік прикраси і аксесуари для дівчинки

Подарунок на Новий рік безпечна косметика для дівчинки

І хлопчикам, і дівчаткам можна попросити на Новий рік у батьків речі, пов’язані з захопленнями та хобі. Футбольний або баскетбольний м’яч, ковзани, ключка для хокею, ролики, спеціальна спортивна форма стануть хорошими подарунками. Якщо ви малюєте, замовте на Новий рік мольберт, професійний набір фарб, олівців. Хочете навчитися грати на гітарі або синтезаторі? Скажіть батькам, що мрієте про музичному інструменті.

Професійний набір фарб або олівців найкращий подарунок на Новий рік

Ролики в подарунок на Новий рік

Футбольний або баскетбольний м’яч в подарунок на Новий рік

Ковзани в подарунок на Новий рік

Ключка для хокею в подарунок на Новий рік

Мольберт в подарунок на Новий рік

Подарунком може стати не тільки якась річ. Для тих, хто давно мріяв куди-небудь з’їздити, відвідати певні місця, варто повідомити про це в листі Діду Морозу. Ймовірно, в новорічні канікули ваші плани втіляться в життя, а враження, отримані від поїздки, стануть найкращим подарунком і запам’ятаються на все життя. Наприклад, добре буде відправитися за місто, покататися на конях, санях, ватрушках. Або безпосередньо в резиденцію Діда Мороза, щоб все-таки повірити: він існує. Можете відвідати Санта Клауса у Фінляндії чи Дідуся у Великому Устюзі (це Вологодська область).

До речі, розмірковуючи над тим, що ж хочете ви, не забудьте про подарунок для своїх батьків: вони теж чекають новорічного сюрпризу. Порадуйте їх своєю увагою.