Що подарувати на 23 лютого 2016 року чоловікам. Кращий оригінальний подарунок

Чоловічий день невпинно наближається, а питання з подарунком залишається відкритим? Перш ніж остаточно вирішити, що подарувати на 23 лютого 2016 року чоловікам, бажано врахувати кілька моментів:

  • вік (явно молодіжна річ не підійде людині з певним, уже сформованим статусом);
  • переваги (дарувати любителю футболу спінінг – значить викликати у кращому разі подив);
  • ступінь споріднення або близьких відносин (колегам речі інтимного характеру краще не вручати щоб уникнути непорозуміння);
  • знак зодіаку (з гороскопом краще все-таки звірятися – він може підказати те, на що раніше уваги не зверталося).

Рідним і близьким

Рідкісна жінка не знає свого чоловіка, з яким прожила досить довго, тому, здавалося б, немає нічого простіше, ніж з ходу купити потрібну річ в магазині. Але в тому-то й заковика, що потрібні речі даруються з року в рік, практично повторюючи один одного, а на непотрібні (з точки зору сімейного бюджету) шкода витрачати гроші. Перевага віддається дня народження, коли подарунок вибирається більш значущий, а 23 лютого залишається, так би мовити, прохідним святом.

Що подарувати на 23 лютого 2016 року чоловікам. Кращий оригінальний подарунокІ це, звичайно, даремно. Приємно адже отримати жінкам на 8 березня щось особливе, і чоловіки не виняток. Самий безпрограшний подарунок – створити всі умови для спілкування удвох і приготувати на вечерю (можливо, і при свічках) те, що коханому подобається. Навіть якщо супутній презент виявиться невеликим (флешка, авторучка, забавний брелок), близькість і розуміння доповнять значущість подарунка. Шкарпетки, плавки, бритвені приналежності необхідні, але не до такої міри, щоб звільнитися тільки ними. Підкреслити ніжні почуття здатна гуртка з фотографією коханого, на якій він сяє від щастя, тримаючи спійману величезну рибину, з написом «Кращому рибака». Таке ж фото можна розмістити і на футболці. Гарним і модним подарунком у наш час буде недорогий фітнес браслет Xiaomi Mi Band.

Подарунок батькові та дідові краще все-таки обговорити з мамою і бабусею. Іноді чоловікам приємна побутова техніка, адже виконувати роботи по дому все одно доводиться, іноді радує хороша бритва, а часом самим душевним подарунком стане пов’язаний власноруч пуловер. Дещо проблематичніше йде справа з молоддю: що подарувати хлопцям на 23 лютого – справжня загадка. Доведеться поважати їх вибір і знайти диск групи, від якої вони фанатіють, або шарф і шапку з логотипом улюбленого клубу.

Колегам і друзям

            Спільний пікнік давно вважається одним з кращих подарунків: можна розслабитися, повеселитися, відпочити. Якщо все ж зайде мова про сувеніри до чоловічого дня в колективі, то швидше за все це будуть речі практичні – ті ж носові хустки, але тоді доведеться подумати над їх оформленням. Кращий оригінальний подарунок – віршований або прозовий посвята кожному чоловікові: пройдуть роки, а він буде зберігатися у кожного і викликати приємні спогади.

Про начальника розмова особливий – тут і доведеться скинутися, і обговорити не один раз варіанти подарунка. Йому підійдуть і шарф, і коньяк (віскі), і набір авторучок, і смартфон (планшет), тільки всі вони повинні бути престижними, щоб не соромно було при нагоді поділитися: «Це подарунок моїх колег».