Що подарувати коханому на Новий рік 2016

Що подарувати коханому на Новий рік 2016

Споконвіку чоловік вважався годувальником у родині. І ще тоді, дівчата робили все, щоб чоловік відчував себе добре. Тому на сьогодні, треба вміти дарувати подарунки чоловікам. І підходити до цього краще з правильної сторони.

Варто нагадати, що дівчата і хлопці мислять абсолютно по-різному і вибирають подарунки за різними критеріями. Ось, наприклад, вам здається, що цей светр може бути гарним подарунком на Новий рік. Так, можливо ви і праві, адже у вашого коханого давно порвався светр. Але зазвичай, чоловіки такі подарунки дуже рідко добре сприймають.

А от якщо вам здається, що ця дрібничка марна, то тоді вона точно сподобатися чоловікові. Хлопці люблять всі динамічне, тобто те, що крутиться, світитися, можна кидати, підкинути і так далі. Загалом, натяк зрозумілий. Тепер давайте розглянемо декілька варіантів. В крамниці сувенірів є відмінний подарунки. Тут можна купити компас, ручки, блокноти або інші дрібні сувеніри.

На деяких навіть можуть вирізати особисте ім’я. Гаджети чоловіки теж люблять. Тому будь-які портативні колонки, планшети або ноутбуки стануть чудовим подарунком. USB перехідники продаються у формі різноманітних звіряток або інших приколів, так що і це сподобається чоловікові.

Якщо ви давно зустрічаєтеся зі своїм хлопцем, то буде доречно подарувати йому нижню білизну, майки або шкарпетки. Але краще вибирати щось веселіше, щоб це не здавалося банальним. Відмінним подарунком можуть бути наволочки зі спільною фотографією, навушники для двох або фото рамка, яка змінює фотографії. Можете купити щось у крамниці приколів. Наприклад, дорослі ігри в ліжко або скарбничку зі звуком або попільницю. Загалом, в цьому магазині є купа різних дрібничок.

Станки для гоління, банні халати, зубні щітки – все це не підходить. Адже чоловік може й сам це все купити. Спробуйте зазирнути йому в душу. Можливо, він давно хоче столик для ноутбука або охолоджуючу підставку, портмоне або водонепроникний чохол для телефону. А можливо чоловік мріє про невеликому акваріумі з рибками?

Так цей подарунок змусить його ніколи не йти від вас та обожнювати все життя. Чоловік це мисливець, якому завжди було цікаво добиватися свого. Так що ніколи не сваритесь з вашими рідними і близькими. Робіть так, щоб кожен ваш день був особливим і не таким як попередні.