Що подарувати колегам на Новий рік 2016

Що подарувати колегам на Новий рік 2016

На свята прийнято дарувати подарунки. Звичайно, хто цього робити не любить, тому що іноді дуже складно вибрати хороший і правильний подарунок. Але переживати немає сенсу, адже завжди можна прочитати цю статтю і тоді ви знайдете тут для себе кілька підказок. Отже, скоро Новий рік, а тому необхідно придбати подарунки для своїх коханих, колег по роботі. Сильно розтрачувати не варто, адже колег багато, а грошей мало. Але і економити, теж не варто.

Для дівчат можна подарувати ті ж звичайні квіти, якщо ви чоловік. Повірте, головне показати свою увагу і тоді все буде добре. Також дівчина можна подарувати щось незвичайне, але не надто особисте. Деякі відразу починають кидатися з крайності і намагаються купити парфуми або красиві намиста. Не варто цього робити, адже ви ніколи не вгадаєте з запахом і улюбленим кольором. Гарним подарунком для жінок може послужити мила подушка у вигляді будь-якого звіра – заєць, собака або ведмідь. Вона відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Тим більше, що дівчата завжди були небайдужі до м’яких іграшок.

Гарним подарунком можуть послужити також ялинкові іграшки або тематичні прикраси – блокноти, календарі. Можна піднести в подарунок гелі для душу або красиве мило, упаковане в коробках. Свічки і свічники, або ж контейнери для обідів. Будь-якій жінці буде приємно отримати в подарунок кухонні приналежності – перечницю або сільничку, прихватки з веселим малюнком або чашку.

Чоловічої статі можна подарувати символічно пляшку горілки або будь-якого іншого напою. Якщо у чоловіка є машина, то тут відмінно підійдуть силіконові килимки для мобільного підставки, водосгоны для стекол або скребки. Якщо колектив невеликий, то кожному чоловікові можна придбати USB-флешку або килимки для мишки з чоловічими картинками. Ручки та блокноти з різними веселими написами також зійдуть за гарний подарунок.

Тримач для візиток або попільницю, підставки для чашки або невеликі веселі картинки. Якщо ви взагалі не знаєте, що дарувати, то спокійно заходьте в крамницю з приколами, там вже ви точно знайдете все необхідне, і ідеї самі прийдуть вам у голову. Начальнику можна купити картину або настінні годинники, красиву дорогу ручку або побутову техніку, якщо це жінка начальник. Також можна скинутися і купити красиву ланцюжок з кулоном або сережки. З алкоголю можна дарувати все, крім горілки. Найкраще жіночний напій мартіні або шампанське.