Що подарувати чоловікові на Новий рік 2016

Що подарувати чоловікові на Новий рік 2016

Наших чоловіків треба любити і берегти, тому і подарунки їм треба вибирати зі смаком і щоб хороші були. На новий рік 2016 ви повинні здивувати свого хлопця, батька або чоловіка і піднести їм щось досконале і щоб він довго був поза себе від радості. Так що доведеться трохи попотіти і гарненько подумати.

Якщо чоловік, наприклад, любить живопис або творчі роботи, то йому можна зробити на замовлення красиву картину. Яку тему вибирати – це ви вже вирішуйте самі. Повірте, такий подарунок завжди буде висіти на стіні, і нагадувати про вас. Можна подарувати гарний сервизный набір або знову ж таки, зробити його на замовлення в морському стилі, або більш офіційному.

Якщо у вашої другої половинки є машина, то можна купити деякі аксесуари для неї – в основному це килимки для слона або силіконові килимки власники мобільних телефонів та іншої дрібноти. У деяких крамницях продають дуже цікаві чоловічі подарунки.

Килимок для мишки з чоловічими малюнками, шахи, тільки замість фігур там чарки, дорослі іграшки приколи і так далі. Якщо ви добре знаєте свого обранця, то можна в якості подарунка купити парфуми. Тільки вибирайте справжнє, а не підробку. Чоловіки це вічні хлопчики, тому радіо керований вертоліт приведе їх просто шалену радість.

Гарний дорогий костюм буде відмінним подарунком того хлопця, який повинен одягатися на роботу офіційно. Тоді йому всі колеги будуть заздрити. Піна для гоління і шкарпетки – минуле століття, тому на такі подарунки не варто навіть зупиняти увагу. Настінні годинники, красиві статуетки або будь-які інші декорації теж можуть зійти за подарунок.

Ще буде добре купити банний халат або комплект рушників. Для тих, хто любить техніку, можна подивитися в магазинах ноутбуки або плеєра. Але за умови, що ваш чоловік давно хотів, але все ніяк не наважувався зробити вибір.

А ще можна порадувати коханого чоловіка смачним сніданком або вечерею. Приготувати щось таке, чого ви ще ніколи не готували. Адже шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Так що сміливо починайте гортати куховарську книгу і шукати вишукані рецепти. Якщо коханий любить читати, то тут вже цілий вибір дивовижних книг.

Просто подивіться, який жанр він більше воліє і вперед на пошуки необхідної літератури. Можна купити навіть кілька книг, адже це завжди був найкращий подарунок. Є ще такі ідеї як набір інструментів, одяг, взуття або підробки своїми руками.