Що подарувати батькам на Новий рік 2016

Що подарувати батькам на Новий рік 2016

Всі люблять свята, тому, коли наближається Новий рік і Різдво, то у всіх відразу з’являється настрій. На вулицях запалюються лампочки, у всіх дворах лунають салюти і всі люди бігають по магазинах. Звичайно, є й мінуси – великі витрати, черги в супермаркетах, брак продуктів і так далі. Але воно того варто. Так що якщо ви хочете, щоб Новий рік 2016 пройшов добре, то заздалегідь підготуйте подаруночки.

Спочатку вибирають подарунки батькам. Тут зазвичай, за традицією дарують якісь комплекти. Наприклад, комплект постільної білизни, рушників або халати. Але якщо у ваших батьків все це є, то тоді включайте фантазію на повну. Піднесіть в якості подарунка для інтер’єру. Наприклад, картину або гарні лампи. Техніка теж буде хорошим подарунком – піч, чайник, міксер, каструлі і багато іншого. Якщо ваші батьки в розквіті сил, то тоді спробуйте підшукати хороший і якісний фотоапарат або ноутбук. Батькам буде трохи важко все це освоїти, але це не складніше мобільного телефону. Треба лише трохи потренуватися і тоді вага вийти.

Якщо ви дуже сильно любите вашу маму і тата, то тоді оригінальним і незабутнім подарунком будуть квитки на відпочинок. Не обов’язково купувати тури у Францію. Єгипет і Туреччина теж можуть бути хорошими курортами. Адже ваші батьки так сильно працювали все життя, тому вони заслужили на такий відпочинок. На кілька тижнів вони відправляться в рай для мандрівників і хоч трішечки побачать світ. Це буде дуже хорошим і чудовим подарунком.

Є ще різні екскурсії, поїздки по музеях, походи в салони краси і спа-процедури. Все це теж допоможе розслабитися батькам і випробувати почуття блаженства. Так що подумайте над цими варіантами. Якщо ви думаєте піднести більш скромний подарунок, то тут зійдуть різні блокнотики та ручки, оригінальні і смішні брязкальця і так далі. Але все одно думати щось більш серйозне. Деякі батьки просять в якості подарунка – онуків. Але тут вже як вийде.

Не можна заздалегідь передбачити таке. Щоб ви не подарували своїм рідним, вони завжди будуть вас любити. Якщо у вас є діти, то попросіть намалювати їм картинку для бабусі й дівчата, свого роду листівку. Або разом з мамою зробити іграшку або іншу підробку. Батьки завжди люблять зберігати сувеніри від онуків. Новий рік завжди зближує людей.