Що пити на Новий рік 2016?

Що пити на Новий рік 2016?

Неможливо собі уявити новий рік без шампанського. Але ж це не єдиний алкоголь, який може стояти на столі в новорічну ніч. Адже серед гостей завжди будуть ті люди, які люблять випити щось міцніше. Але далеко не всі знають, як правильно пити ці напої. Так що давайте трохи поговоримо про даному питанні і розберемося.

Бренді

Фортеця цього напою становить від 36 до 45 градусів, його отримують шляхом перегонки. Смак напою трохи різкуватий. У бренді є багато сортів, так що єдиної технології напою немає. Але от сировина для бренді може бути не лише спирт, але ще й яблука, персики, груші і навіть смородина. Бренді зберігають у спеціальних бочках і витримують від 6 місяців до року. Бренді можна пити з льодом, так і трохи підігрітим.

Віскі

Це традиційний ірландська і шотландська напій. У віскі золотисто-коричневий колір, і можна сказати, що це був самий улюблений напій Джеймса бонда. Віскі роблять з різних видів зерен – ячмінь, пшениця, кукурудза. Далі його переганяють і довго зберігають в дубових бочках. Фортеця віскі може бути від 40 до 60 градусів. Зазвичай п’ють віскі з тумблерів. Напій треба розбавити або водою, льодом або содової. Якщо це солодовий віскі, то тоді його п’ють тільки в чистому вигляді. Так само не варто його пити залпом, адже це не горілка.

Джин

Іншими словами, його можна назвати ялівцевим водою. Вперше джин з’явився в Голландії. Його фортецю від 38 до 47 градусів. Отримують джин шляхом збагачення пшеничного спирту натуральними ароматизаторами ялівцю. Так само додають коріандр і потім знову переганяють. Пити джин можна, додаючи його в коктейлі, та Ки просто в чистому вигляді. Думки тут розходяться.

Коньяк

Самий популярний і елітний напій. Він виходить шляхом подвійної перегонки із спеціальних сортів білого винограду. Потім коньяк витримують у дубових бочках. Якщо коньяк хороший, то його колір повинен бути темно-коричневий з золотистими іскрами. Фортеця коника не перевищує 40 градусів. П’ють віскі з снифтеров, які робляться з тонкого скла або кришталю. Келих не можна наповнювати цілком, адже це вважається поганим тоном. Так само не треба випивати його залпом. Зазвичай до коньяку подається або лимон, або шоколадка.

Ром

З ромом зазвичай пов’язують піратів. Адже за легендою саме вони винайшли цей дивний напій. Ром може бути золотим, чорним або білим. Його витримують у різних дубових бочках. І в деякий ром можуть додавати ароматизатор карамелі. По фортеці ром буває від 40 до 75 градусів.