Що не можна дарувати на Новий рік 2016 – які подарунки не дарувати за новорічних прикмет

Що не можна дарувати на Новий рік 2016 – які подарунки не дарувати за новорічних прикмет

Які подарунки можна дарувати на Новий рік 2016

Невід’ємна частина Нового року – подарунки, яких з нетерпінням чекають багато не тільки діти, але і дорослі. І чим вони несподівано й оригінальніше, тим більш цікаво їх дарувати і отримувати. При цьому останніми роками люди все частіше підбирають новорічні подарунки з огляду на переваги символу року. І їм буде корисно дізнатися, що не можна дарувати на Новий 2016 рік. Також рекомендуємо вивчити поради астрологів про те, що подарувати на Новий 2016 рік Мавпи.

А спочатку скажемо декілька слів про те, які новорічні сувеніри найбільш припадуть до смаку Вогненної Мавпі – покровителю 2016 року.

Символ 2016 року відрізняється допитливістю, непосидючістю і нетерплячістю, любить яскраві і оригінальні речі, дорожить сімейними відносинами.

Безумовно, Вогненної Мавпі припадуть до смаку будь-які предмети з її зображенням. Це може бути все, що завгодно. Наприклад, картини, календарі, посуд, постільні речі або предмети гардероба. Дітям можна сміливо дарувати іграшкових мавпочок. У силу кохання покровителя року до оригінальним речам, дуже до речі будуть вироби, зроблені власними руками.

Ви дуже обрадуете своїм подарунком, як обдаровуваного, так і покровителя року, якщо вручіть в Новий рік щось зовсім незвичайне. Наприклад, жінкам можна подарувати якесь вишукане ювелірна прикраса, а при обмеженому бюджеті яскраву біжутерію. Чоловіків можна обдарувати красивим, вишуканим портмоне або зручним органайзером. Дітлахи будуть несказанно раді турецьким або індійським солодощів.

Які подарунки можна дарувати на Новий рік 2016?

У всі часи люди вірили в ті чи інші забобони. Тому продумуючи ідеї новорічних подарунків, обов’язково згадайте, чи є серед ваших близьких і друзів люди, які вірять в забобони, і як вони поставляться до тих чи інших подарунків. Існують і певні обмеження, пов’язані з перевагами і особливостями символу року.

Зокрема, Вогняна Мавпа буде вкрай не рада будь-яким ланцюжках. Це ювелірний виріб символізує для них обмеження свободи. Тому що не можна дарувати на Новий рік 2016 ні жінкам, ні чоловікам – так це ланцюжка.

Особливу чутливість до подарунків проявляють люди похилого віку. Вони здатні побачити особливу, зрозумілу їм одним символіку, навіть там, де її спочатку не передбачалося. Наприклад, якщо вони отримають у подарунок зручні і теплі тапочки, м’які і пухнасті рушники, оригінальні і красиві свічки, вони можуть розцінити це як натяк на відхід з життя в цьому році. Тому, щоб не зіпсувати їм настрій, краще утримайтеся від подібних подарунків.

Також не кращим подарунком на Новий рік стануть годинник. Вважається, що вони символізують розлуку. А літні люди можуть сприйняти такий подарунок в якості відліку часу до їх смерті. Не можна дарувати і гострі предмети, це може спровокувати різні невдачі. А ювелірні вироби з перлами і носові хустки – символи сліз, розлуки й самотності.

Які подарунки можна дарувати на Новий рік 2016 крім іншого? Гроші. Справа в тому, що такий подарунок може принести невдачу людині, яка його робить. Вважається, що людина дарує гроші, прирікає себе самого на їх відсутність.

Також рекомендуємо вивчити характеристику 2016 року Мавпи. Це допоможе вам грамотно підготуватися до тих змін, які можуть статися зі зміною покровителя року.