Що не можна дарувати на Новий 2018 рік Собаки?

Що не можна дарувати на Новий 2018 рік Собаки?Отримувати і дарувати подарунки – однаково приємне заняття. Однак новорічні дарунки краще запасти наперед, адже охопити доведеться досить велике коло рідних і близьких. Що можна, а що не варто купувати в якості подарунка? Питання не пусте, оскільки існує чимало прикмет про «недобрих» дари, які приносять неприємності, а то й біду. Сьогоднішня розмова буде саме про них.

Прикмети – це забобони, легенди або вистраждана століттями досвід?

Що не можна дарувати на Новий 2018 рік? І чи потрібно взагалі «вантажити» себе знанням прикмет, звичаїв, може, просто купити, за що очей зачепився або на що грошей вистачить? Особливо близьким придбати якісь корисні, практичні речі?

Можна вважати прикмети звичайним забобоном неписьменних предків, яке закріпилося у нас в генах. Багато так само ставляться і до легенд – мовляв, вигадка, казки, і нічого більше. А інші аналізують і знаходять багато цікавого і корисного. Зараз вчені навіть деякі постулати Біблії довели цілком науково. Наприклад, знайдено пустельне рослина, яке цілком могло зіграти роль тієї самої «манни».

А відома цілителька Джуна Давіташвілі в пору молодості на зйомках одного з фільмів вивела з натовпу роззяв старого, який вже декілька десятків років нічого не чув. Вклала йому в вуха свої пальці, приблизно так само, як це було описано в одному з Євангелій. І слух до літньої людини повернувся! Це не фокус, а знання особливостей анатомії і психології, нюансів походження хвороб. А вони теж накопичувалися роками, як і інформація про вплив предметів на людину.

Наприклад, давно відомі такі прикмети

  • порожній гаманець (без грошей) – символ численних турбот і бідності;
  • коштовності з перлів обіцяють сльози і хвороби, важкі переїзди;
  • дарувати гроші рідним значить залучати в будинок сварки, суєту, дисгармонію.

Але навіть тут можна «домовитися» з долею. В красивий гаманець покласти кілька монеток. Перли не просто дарувати, а поміняти на якусь іншу прикрасу. Гроші не принесуть проблем, якщо ви заздалегідь домовилися, вас попросили, що в даний момент це буде найбільш раціональним кроком, бажаним для обдаровуваного.

Нарешті, універсальна порада: якщо не знаєте, що подарувати, то придбайте на доступну суму сертифікат в універсальному магазині. Або в спеціалізованому. Наприклад, знаючи, що друг або родич щось будують, запасіться сертифікатом з відділу будматеріалів і т. д.

Що не можна дарувати на Новий 2018 рік: годинник і дзеркала

Розібратися, що не можна дарувати на Новий 2018 рік, стане простіше, якщо розібратися в коренях поширених прикмет. Добре відомо, що дурною славою в якості подарунків здавна користуються годинник і дзеркала. Чому вони так не догодили попереднім поколінням, що збереглися в нас на рівні підсвідомості?

Дуже підозріла річ – так зустріли багато наші попередники новий винахід людства під назвою годинник. Вони відраховували час, що «розуміли» в цієї містичної, вічно вислизає субстанції. А значить, і самі були чимось трохи чаклунським.

А головний підступ, який люди стали підозрювати за годинником – вони не просто вважають, а потихеньку крадуть наш час. Нонсенс? Не скажіть! Фізіологи не так давно встановили, що «цокання» механічних годинників не просто дратує, заважає багатьом засипати. Воно здатне реально впливати на ритм серцебиття. А це вже дуже серйозно і дуже небезпечно!

У електроніки свої «заморочки». Це не заважає нам користуватися цими розумними приладами, але ось дарувати їх іншим, особливо недовірливим людям, не варто. Так ми можемо запрограмувати на негатив, розворушити тривожні очікування. А то і вселити підозра, що ми їм бажаємо зла. Воно треба?

Дзеркала: таємничі та заборонені

Настільки ж загадковою, навіть сюррреалистичной, инфернальной історією володіють і дзеркала. «Ваш звичний світ перевернеться, стане зазеркальным», — попереджають знавці містичних ознак.

В давнину людина могла побачити своє відображення лише у воді. Вона почасти тому вважалася наділеного високою потужністю, енергетикою, як ми говоримо сьогодні. Але якщо воді приписували позитивний вплив (у всякому разі, поки її не скривдиш, не рассердишь, не натворишь злих справ), то з дзеркалами все інакше.

Відображати одухотворений людський вигляд може лише магічна сила води – це люди засвоїли міцно. А що ж тоді ми бачимо в дзеркалах? По всій видимості, тільки бездушну тілесну оболонку. А раз у істоти з задзеркалля немає своєї душі, воно буде прагнути витягувати нашу.

Ви можете ставитися до подібної логіки зі скепсисом або просто відмахнутися від неї, але, запевняємо, люди сенситивні, тобто, що володіють підвищеною чутливістю, до дзеркал також ставляться насторожено. Купити самим – це одне, а отримати від іншої людини, наміри якого ми не можемо бути абсолютно впевнені, — це інше.

Свічки, мило, ножі, парфуми, текстиль – у чому тут підступ?

Можна дарувати на Новорічне торжество свічки? Раніше їх робили кваліфіковані майстри і продавали або роздавали людям. Не як подарунок, а як товар для обміну. Свічка – обрядовий предмет, вона знаходилася поруч з людиною і в радісні, щасливі хвилини, і в години скорботи, прощання. Саме це і є певним гальмом, перешкодою для тих, хто вирішив ощасливити ближніх навіть самими красивими, різьбленими, ексклюзивними свічками.

Якщо впевнені, що подарунок припаде до душі, але хочете зняти з себе навіть тінь сумнівів, попросіть у адресата подарунка щось взамін, нехай навіть саму дрібницю. Або запропонуйте йому «купити» предмер ремісничого мистецтва за пару-трійку монет.

Мило та інші гігієнічні засоби зараз теж існують в сувенірних варіантах. Але все одно це якось не комільфо, може бути сприйнято як натяк або просто як ваше небажання витрачати час на пошук більш «презентабельних» варіантів. Навіть дорогі парфуми, туалетну воду, інший парфум не варто дарувати, якщо не впевнені, що людина віддає перевагу саме цей бренд, цей аромат.

Гострі і ріжучі предмети, типу шампурів, ножів не даруйте ніколи. Це вносить розбрат у сімейне життя. Вас же потім будуть звинувачувати, якщо що…

Носові хустки, тапочки, рушники, особливо, вафельні – теж погана прикмета. Мабуть, закріпилася на основі поминальних обрядів. Так що не варто ризикувати, накликати на інших і на себе негативні передчуття.

Дарувати на Новий рік шкарпетки? Ні! Справа навіть не в тому, що це суто повсякденна річ, що занадто скупий жест. Вважається, що отримати чоловікові шкарпетки від жінки це щось на кшталт «чорної мітки», підготовка до розлуки. Дійсно, не з голими ж ногами його за ворота виставляти, ось, добрий жест наостанок.

Якщо шкарпетки вручає одруженому синові мама, це ще гірше. Значить, матусі не подобається невістка, запевняють тлумачі, і з допомогою шкарпеток мати може «притягнути» сина до себе, повернути в отчий дім. Якщо ви помітили таку «щедрість» з боку свекрухи, можна шкарпетки і не викидати. В господарстві пригодяться. Просто непомітно підкиньте їй в кишеню або сумку кілька монеток. І все, ви цю красу «купили»!

Нарешті, якщо фантазія зовсім вичерпана, ми звертаємо погляд до квітів. У нас, начебто, і не заборонено, і прийме особливо відштовхують немає, але і не сильно вітаються букети в цю особливу ніч. А на Заході це в порядку речей. І взагалі: все, що не заборонено, те дозволено і дозволено.