Що чекає Росію в 2016 році: передбачення екстрасенсів

Що чекає Росію в 2016 році: передбачення екстрасенсів

Що чекає Росію в 2016 році: передбачення екстрасенсів

«Цікавою Варварі на базарі носа відірвали» – саме так і не інакше говорять людям, які хочуть все знати. Тим не менш, бажання людства хоча б одним оком заглянути в майбутнє невичерпне, як вода в океані. Ми чекаємо Новий 2016 рік. Ми взагалі з особливими почуттями чекаємо кожен новий рік, сподіваючись, що життя стане краще і стабільніше, зокрема, з економічного боку.

Екстрасенсів і провісників дуже багато на планеті, але лише обрані, які насправді заслужили носити такий «титул», можуть розраховувати на те, що їх будуть слухати інші люди. Давайте подивимося, що чекає Росію в 2016 році.

Велика віщунка…

Ви вже, напевно, зрозуміли, що мова піде про Вангу, про велику цілительки і ясновидицею. Стільки прогнозів, скільки зробила вона про життя людей, народів і держав, мабуть, не було ще ні в одного провидця. Враховуючи те, що практично всі вони збуваються. Досить подивитися вирізки з газет з її прогнозами на попередні роки, і ви зрозумієте, що це так. «Бачила» вона і українську війну.

Про 2016 році Ванга говорила те, що на Землю прилетить велике тіло. Ударившись об водну гладь, воно утворює величезні хвилі. Вони-то і стануть причиною того, що більшість країн загинуть, пішовши під воду.

Сьогодні це передбачення розцінюють, як можлива загроза застосування людством хімічного та ядерного вражаючого зброї. Звичайно, не хотілося б бачити таке, хочеться вірити, що хоч з цим прогнозом вийде помилка.

Про Росії Ванга, здається, найбільше любила говорити. Вона ставилася до неї з якимось трепетом. На 2016 передбачала успішне і дуже швидкий розвиток нашої країни, яке сприятиме економічному підйому. Люди, тобто ми самі, переглянемо свої погляди щодо співгромадян і Батьківщини – ці поняття зійдуть на почесне перше місце п’єдесталу. Вангелія також сказала, що в підсумку Росія стане світовим лідером.

Що готує нам долар?

А що чекає Росію в 2016 році з економічної точки зору? Багато залежить від курсу долара. Питання, пов’язані з валютним ринком, хвилюють народ найбільше, адже подорожчання продуктів у кілька разів продавці безпосередньо пов’язують з курсом долара. Наприклад, відомий астролог Павло Глоба, раніше передбачив Україні війну і розкол, говорить про те, що Європа і США в наступному році будуть переживати серйозну економічну кризу.

Ми можемо на власні очі оцінити, наскільки міцними стали відносини між нашою улюбленою Руссю і Китаєм. Павло каже, що надалі вони ще більше зміцняться.

Про Україну можна говорити довго та багато, з’ясовуючи хто правий, хто винен. У будь-якому випадку, нова влада змінить ставлення до Російської Федерації і спробує налагодити контакт між братніми країнами. Це теж прогноз Глоби, і будемо сподіватися, що так станеться насправді.

А екстрасенс Олексій Гришин, який побачив швидку війну на Україні у сні, говорить, що курс долара спочатку впаде, а потім взагалі перестане коливатися, зависнувши на одній цифрі. Але для Росії це подія буде зовсім неважливим. Також він пророкує швидкі погіршення у візовому режимі.

Політична сторона 2016 року

Не менш цікаво, що чекає Росію в 2016 році з політичної точки зору. Астролог Михайло Левін, наш співвітчизник, прочитав зоряну карту країни. Зміниться конституція і влада, і це стане знаменною подією в році. Служити народові так, як це повинно бути насправді, чиновникам доведеться. Вони стануть виконувати волю своїх співгромадян. А МВС і судові установи будуть «очищатися».

Матронушка, яка відома не менше Ванги, передрекла нам тяжкі випробування. У 2016 російські постраждають за те, що втратили віру. Однак молитва і віра православна здатні врятувати Русь-матінку.

Габі Саторі, ще один відомий астролог, стверджував, що наступний рік Росія буде боротися з корупцією. Вона ж стане причиною втрати великих грошових коштів. Автомобільна промисловість і транспортна система в цілому будуть розвиватися і оновлюватися, але, швидше за все, нас чекає інформаційна війна.

Переможець телешоу «Битва екстрасенсів» Олександр Литвин говорить про прихід непростого часу для росіян. В уряд прорвуться бізнесмени і політики з регіонів, почнуться рокіровки і сутичка за великий ринок.

Радість чи горе принесе нам погода?

Марія Дюваль застерігає всіх – бійтеся пожеж. Вона передбачає жахливу, виснажливу спеку в 2016, що, в свою чергу, збільшить їх число. У багатьох державах сільське господарство прийде в занепад. Але Росія зможе перебороти таке положення, більше того, ще й допоможе іншим країнам налагодити економічне питання. Це стане причиною зміщення світового фінансового центру до нашої батьківщини.

Про пожежі говорив у свій час і Мішель Нострадамус. Він також пророкує Росії на 2016 рік величезна їх кількість. Для Європи теж нічого втішного немає – протягом двох місяців безупинно будуть йти сильні зливи, в результаті зруйнувавши її до невпізнання. Мішель ще говорив про те, що «нове людство» зародиться саме у нас, і Росія займе головні позиції на геополітичній карті світу.

А Джеймс Хенсен, дослідник, що вивчає довгий час танення льодовиків з-за глобального потепління, сказав, що все-таки в 2016 лід буде танути в сто разів швидше, що може сприяти початку техногенної катастрофи. Північна і Південна Америка, а також Європа будуть затоплені частково.

Інші прогнози щодо 2016 року

Віра Ліон, казахська ясновидиця, яка говорила про те, що через перенесення тіла з Мавзолею почнеться війна, сьогодні стверджує про небезпеки землетрусів і цунамі. На затвердження інших провісників про небезпеку вулканічної активності вона відповідає, що це явище природне, якого не варто завзято побоюватися. Це природно.

Не менш цікаво те, що говорить Донні Эйхара, американський дослідник космосу. Він стверджує, що в 2016 році наші дослідники зроблять якесь велике відкрите. Воно підкаже нам справжню причину утворення світу і появи людства на Землі. Ця таємниця, яку не можуть відкрити тисячоліттями, потрясла всіх без винятку.

Ось, що чекає Росію в 2016 році, за прогнозами екстрасенсів. Можна ставитися до цього скептично, а можна повірити – особиста справа кожного. Звичайно, всі хочуть, щоб в країні був порядок, спокій, чистота і забезпеченість. Але одного бажання ніколи недостатньо. Хочеться вірити, що тільки самі позитивні прогнози збудуться, а смутку і горі забере з собою минає 15-й.

На завершення рекомендуємо дізнатися, чи наступить кінець світу в 2016 році. Бажаємо вам удачі, успіху і завжди гарного настрою, незалежно від обстановки в державі.