Шевроле Нива 2016 року

Шевроле Нива 2016 року

Вперше, Шевроле Нива 2016 року а був представлений на Московському Мотор-шоу в 2014 році. Дана модель стане основою серійної версії другого покоління Шевроле Нива. Перше покоління випускається з 2002 року і завоювало репутацію автомобіля, якому не страшні погані дороги і повна відсутність проїжджої частини. Виробники дають зрозуміти, що епоха старої «Шеві Ниви» підходить до свого логічного завершення. Новий позашляховик обіцяє бути достатньо стильним, сучасним технічно і надійним, що б конкурувати в своєму сегменті.

Екстер’єр

Дизайном нової Niva займалася інтернаціональна команда. До її складу входили фахівці Автоваза, GM China і італійського бюро Blue Engineering. Нова версія успадкувала все найголовніше від старої «Ниви» – стверджують представники «Шевроле». Друге покоління позашляховика однаково підійде як рибалкам та мисливцям, так і для експлуатації в міських умовах.

Не можна не відзначити, що дизайн Шевроле Нива 2016 року став більш стильним. Кутасті форми, звужені оптика і 16-дюймові диски надають автомобілю брутальний зовнішній вигляд. Завдяки сучасному зовнішньому вигляду, Нива зможе впевнено конкурувати з іншими позашляховиками у своєму класі.

В якості опції на Chevrolet Niva буде доступний позашляховий ” обвіс, що включає захист двигуна, оптики, лебідку і багажник на даху. Нове покоління стане трохи крупніше свого попередника. Довжина кузова позашляховика зросте приблизно на 30 див. Тим самим, Нива витягнулася до 4316 мм. Інші розміри автомобіля залишаться колишніми.

Інтер’єр

Інтер’єр не відстає від зовнішнього вигляду Ниви – такий же брутальний і свіжий. За рівнем виконання інтер’єру, порівнювати перше і друге покоління не варто. Нова версія отримає повністю новий салон: оновлені сидіння, панель приладів, якісна обробка і шумоізоляція. В автомобілі можна помітити мультимедійну систему, що відповідає сучасним вимогам. Так само в салоні встановлено датчик температури, кренометр і компас. Виробники запевняють, що зроблять Шевроле Нива 2016 в рази комфортабельней зразка 2002 року.

На жаль, інформації про інтер’єрі автомобіля не так багато, щоб робити серйозні прогнози. Поява серійної версії має розставити все по своїх місцях.

Комплектація

Говорити про комплектації ще рано. Ясно одне – в базовій комплектації буде відсутній захисний заводський обвіс, лебідка і кілька інших компонентів. Все це буде доступно за окрему плату. Базова комплектація авто 2016 року отримає постійний повний привід з блокованим диференціалом і двоступеневої роздавальної коробкою.

Трохи пізніше, виробник відправить у продаж передньопривідну комплектацію Шевроле Нива 2016 року. Обидві комплектації будуть відрізнятися ціною. Але, як стверджують виробники, різниця буде мінімальною.

Ціна

Виробник обіцяє втримати ціну в межах 500 тисяч рублів за базову комплектацію позашляховика. Початок продажів намічено на середину 2016 року. Прогнози на продажу автомобіля багатообіцяючі. Багато в чому завдяки попередньому поколінню, адже перша «Шеві Нива» був і залишається «народним автомобілем», незважаючи на свою цінову категорію.

Технічні характеристики

Друге покоління Ниви обіцяє бути набагато спритніше і жвавіше першого. Під капотом розміститься бензиновий атмосферний двигун об’ємом 1.8 літра. Виробником двигуна є концерн PSA. 136 кінських сил і 172 Нм крутного моменту дозволять Шевроле Ниві цілком вільно конкурувати з Renault Daster. Що ж стосується коробки передач, Автоваз запропонує покупцям два варіанти: це класична і надійна «механіка» і “автомат”.

Розробники розглядають комплектації з дизельним двигуном, так як вона буде мати попит серед цільової аудиторії.
Шевроле Нива 2016 року повинна була стати на конвеєр в кінці 2015 року, як і заявлялося виробниками. Але випуск був перенесений на 2016 рік мавпи, зважаючи проходження позашляховиком польових випробувань в Іспанії та Італії. GM-Avtovaz і GM-China докладають всі зусилля, що б друге покоління Шевроле Нива отримала хорошу репутацію і визнання покупців, як це було в свій час з Нивою 2002 року випуску.

  • Відео
  • Фото

Відео Шевроле Нива 2016 року

Фото Шевроле Нива 2016 року

Шевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 рокуШевроле Нива 2016 року