Сервірування новорічного столу 2017 – як сервірувати стіл на Новий рік 2017

Сервірування новорічного столу 2017   як сервірувати стіл на Новий рік 2017

Сервірування новорічного столу 2017

Чекати настання Нового 2017 року залишилося вже недовго, і багато людей вже зараз починають готуватися до цього улюбленого багатьма сімейного свята. Все частіше наші співвітчизники зустрічають його в традиціях Китайського гороскопу. А для цього треба грамотно підбирати кольори оформлення, напої, страви, прикраси і навіть сервіровку. І в нашій сьогоднішній публікації ми розповімо своїм читачам про те, як сервірувати стіл на Новий 2017 рік.

Згідно з Китайським гороскопом, наступний рік пройде під заступництвом Червоного Півня. Стихія року – Вогонь, колір – Червоний. Півень – це символ, наділений швидким розумом, видатної завидною спритністю і дотепністю. Він часто жартує, не може жити без веселощів і не прощає відсутність уваги до своєї персони. Всі ці якості символу 2017 року Півня необхідно врахувати та відобразити в сервірування новорічного столу.

Тут треба сказати, що веселощі, гумор і гарний настрій повинні стати вашими супутниками не лише протягом новорічного торжества, але і всього майбутнього року. Тоді удача вам обов’язково посміхнеться. Крім іншого Півень – тварина добродушне і справедливе. Тому постарайтеся дарувати оточуючим своє тепло, турботу, робіть більше добрих справ, і тоді все це повернеться до вас в помноженому вигляді.

Сервірування новорічного столу 2017   як сервірувати стіл на Новий рік 2017

Сервіровка столу на новий 2017 рік: круглий новорічний стіл

Безпосередньо на Новий рік все має бути оригінально, нетрадиційно і загадково. Сервіровка столу на новий 2017 рік, як і в будь-який інший свято повинна бути урочистою, але згідно з Китайським гороскопом слід вносити певні зміни.

Оскільки покровитель майбутнього року – Червоний Півень, різні відтінки червоного, а також жовтого, помаранчевого, рожевого і фіолетового кольорів повинні бути відображені у скатертини, посуд, серветки.

Якщо в господарстві немає аксесуарів таких кольорів, цілком підійде рішення у вигляді білої скатертини. При цьому не забувайте, що серветки повинні бути такого ж кольору, що і скатертина, і в єдиному стилі повинна бути витримана посуд.

Півень віддає перевагу натуральні речі. Тому дуже бажано, щоб серветки і скатертини були з льону, а не з синтетики. Для зручності варто використовувати як тканинні, так і паперові серветки. Серветки можуть бути однотонними, але набагато оригінальніше і святковіше будуть виглядати серветки, на яких відображена новорічна тематика. Складіть або згорнути їх трубочкою і перев’яжіть блискучим дощиком або яскравими стрічками.

Сервірування новорічного столу 2017   як сервірувати стіл на Новий рік 2017

Як сервірувати стіл на новий 2017 рік: оформлення свічками та квітами

Для кожного гостя ставиться дрібна столова тарілка, зверху якої ставиться закусочна тарілка. Згідно з нормами етикету, відстань між тарілками має бути мінімум 60 сантиметрів, оптимально – 80 сантиметрів. Вилка кладеться зліва від тарілки ріжками вгору, ніж – справа вістрям до тарілки.

Перед закусочною тарілкою ставиться пиріжкова тарілка з невеликим зсувом вліво. Перед нею ставляться чарки, келихи або фужери (в залежності від подаються напоїв).

Сервірування новорічного столу 2017 не може обійтися без такого питання, як розстановка фруктів. Вони подаються у вазах. При цьому їх обов’язково слід розрізати на маленькі шматочки, щоб гостям було зручніше їх їсти. Апельсини нарізають кружечками, яблука – часточками, виноград ділиться невеликими пензликами і т. д. Соки, лимонад та інші напої розміщують на обох кінцях столу.

Закуски, гарячі страви, салати на Новий 2017 рік ставлять так, щоб кожному гостю було зручно до них дотягнутися. Якщо за столом буде багато гостей, деякі страви можна дублювати двічі або тричі. У цьому випадку гостям не доведеться постійно передавати один одному страви. Обов’язково покладіть в кожну страву окремий прилад.

Шведський стіл на Новий 2017 рік

Розглядаючи таке питання, як сервірувати новорічний стіл 2017, не можна випустити з уваги і такий варіант, як шведський стіл. Він актуальний не лише в тому випадку, якщо немає можливості поставити традиційний стіл. Шведський стіл дуже оригінальний, а Півень любить оригінальні рішення. Тому в майбутній Новий рік таке рішення буде дуже до речі.

До того ж шведський стіл має чимало переваг перед традиційним столом. У цьому випадку гості отримують свободу в переміщенні по приміщенню і спілкуванні. Кожен може вибрати собі зручне місце і бажаного співрозмовника. До того ж в цьому випадку з плечей господині спаде маса клопоту, адже гості будуть обслуговувати себе самі.

Сервірування новорічного столу 2017   як сервірувати стіл на Новий рік 2017

Як сервірувати новорічний стіл 2017: шведський новорічний стіл

Шведський новорічний стіл оформляється наступним чином. Його встановлюють біля стіни, накривають широкою скатертиною, закриваючи практично до підлоги. Ще зручніше зробити кілька ярусів на такому столі. Для цього можна використовувати ящики або коробки, накривши їх скатертиною.

Страви на шведському столі розставляють секторами або ярусами. Ближче до краю столу ставлять закуски, за ними йдуть фрукти і тістечка. Напої можна розлити в глечики або відразу розлити по келихах. Серветки і чистий посуд ставляться на двох краях столу.

Неподалік від основного столу слід встановити стіл поменше. На нього гості будуть складати брудний посуд і серветки.

Прикраса новорічного столу 2017

Що ж, як сервірувати стіл на новий 2017 рік, ми з’ясували, тепер варто сказати кілька слів про його оздобленні. Ідеальними аксесуарами для прикраси новорічного столу у всі часи були свічки. Але в цілях безпеки краще використовувати електричні свічки, які дуже красиві, зручні і абсолютно безпечні з точки зору пожежі.

Також в оформленні новорічного столу обов’язково використовувати соснові гілочки і букети з живих квітів. У центрі столу варто розмістити фігурку символу 2017 року. А біля неї не буде зайвим поставити тарілку з фруктами.

Тепер ви знаєте, як сервірувати новорічний стіл 2017. Ми, в свою чергу, бажаємо вам у Новому році щастя, любові і успіху у всіх починаннях! На завершення рекомендуємо завантажити і роздрукувати календар 2017 року з святами і вихідними.