Серіали російські 2016

Серіали російські 2016

Щорічно в Росії виходить безліч серіалів в різних жанрах, причому як продовження вже існуючих, так і новинки. Звичайно ж, якщо порівнювати з тією кількістю серіалів, що виробляється у світі, зокрема, у Сполучених Штатах Америки, їх значно менше, тим не менше, серед них є безліч гідних.

Виходить новий серіал «Ментівська Сага» від Петра Забєліна. Жанр серіалу – трилер, кримінал, детектив. У цьому серіалі описується життя цілого покоління справжніх міліціонерів. Головні герої прийшли на службу ще в гарячі 90-ті роки і пережили перебудову всієї системи. Всього їх четверо друзів, в серіалі описується їх життя поза служби та при виконанні в одному з територіальних відділів. У головних ролях Дмитро Паламарчук, Андрій Гульнев, Максим Млинців, Андрій Горбачов, Ганна Ареф’єва та інші.

У 2016 році також вийде серіал «Окрилені» від режисера Ганни Писаненко. Це драма з елементами комедії, зйомка якої була розпочата ще в 2014-му році каналом «Ю». Ідея серіалу з вже існуючого серіалу англійського виробництва «Mile High», який широко популярний вже в 21-ій країні. У центрі всіх подій знаходиться команда з чотирьох дівчат-стюардес, життя і праця яких описується в серіалі – як вони живуть, про що думають, як будують відносини і чого хочуть насправді. У головних ролях в серіалі Дар’я Смирнова, Олеся Гайова, Юлія Маргуліс, Ольга Лук’яненко, Микита Лобанов, Єгор Кутенков та інші.

Ще один російський серіал в жанрі трилер, детектив і драма від творця Олександра Якимчука – Інші. Серіал знятий за мотивами закордонного серіалу «4400». У центрі сюжету – астероїд, який з великою швидкістю наближається до Землі, погрожуючи за розрахунками вчених знищити все живе на Землі. Але в один момент астероїд різко змінює траєкторію руху і виявляється, що це сфера, оточена світлом, яка повільно спускається на Землю.

По прибуттю до місця подій спецслужби виявляють, що зі сфери виходить 444 людини. Це люди з абсолютно різних часових рамок – жінки, чоловіки, діти, які абсолютно по-різному одягнені. Головною метою спецагентів стає з’ясування, хто ці люди, як вони потрапили у сферу, звідки прибули і навіщо. Також на чолі стає захист населення Землі від потенційної небезпеки, яку можуть становити новоприбулі люди з «нізвідки».

Спільно з Китаєм виходить російський серіал «Ясне небо», в основі сюжету якого реальні події війни проти Китаю Японії, коли був укладений секретний договір з Радянським союзом, за яким СРСР забезпечив Китай своєю військове технікою – 200 винищувачів і 100 бомбардувальників разом з групою російських інженерів і льотчиків.