Сценки на Новий рік 2016 для корпоративу з приколами

Все на корпоративах люблять веселитися. Адже всі довго трудилися, не покладаючи рук. Так що тепер настав час відпочити і забути про роботу на деякий час. Отже, що ж необхідно для того, щоб порадувати співробітників або самого директора перед новим роком?

Звичайно ж, закотити вечірку з танцями та конкурсами. Чим веселіше конкурси, тим більше шансів на те, що можливо начальник підніме вам заробітну плату. Хоча це не завжди так. І ось, щоб далеко не бігати, у даній статті зібрано багато приколів і сценок для новорічного корпоративу.

Перший конкурс використовують на всіх урочистостях. Тут зазвичай приймають естафету чоловіки. Береться кілька порожніх пляшок, ручка прив’язується до поясу за нитку. Тепер учасники повинні без допомоги рук, спробувати заснути ручку всередину пляшки. Тут виживають тільки найбільш спритні. Так і милі дами можуть вдосталь насміятися.

Якщо новорічна ніч у розпалі, то ведучому пора нагадати те, що деякі вже підвипивали і не зможуть навіть алфавіт згадати. Так що тепер кожен повинен по черзі сказати невеликий тост. Тільки тост повинен починатися з літери алфавіту. Тобто по порядку – а, б, в і так далі. Наприклад – а сьогоднішній вечір вдався на славу. Найцікавіше відбувається тоді, коли добираються до букв и, ь і так далі. Звичайно ж, їх теж не можна пропускати.

Якщо ви любите казки, то можна знайти кілька сценаріїв для дорослих. Кожному лунає роль і листочок зі словами. Після ого актори починають грати так, як задумано. Звичайно ж, ніхто не знає, що буде далі і навколо коштує один тільки сміх.

П’яні шашки

Наступний конкурс називається – п’яні шашки. Ставитися дошка для шашок. Замість фігур йдуть стопки з білим і червоним вином. Той, хто вибив фігуру суперника – випиває її. І так до кінця. Для особливо міцних можна використовувати горілку або віскі. Це вже за бажанням.

«Ситуації»

Дуже веселий конкурс «Ситуації». На вибір пропонується командам кілька різних і смішних ситуацій: Ви прокинулися одні в місті; Літак, який залишився без пілота; На острові з людожерами, є сигарети, сірники, ліхтарик, компас, ковзани. Тепер глядачі повинні ставити по черзі каверзні питання, а всі команди відповідають. Перемагають ті, які швидко виплутуються з будь-яких ситуацій і під час реагують.

А ось у цьому конкурсі беруть участь тільки дівчата. Вони повинні встати обличчям один навпроти одного. Позаду них стоїть стілець. На нього кладуть будь-який предмет. По команді учасниці сідають на стілець і намагаються відгадати, на чому вони сидять. Найбільш чутлива – перемагає.