Сценарій на Новий рік 2016 в школі для старшокласників смішний

Не секрет, що і школярі теж святкують новий рік у школах. Напевно, для маленьких дітей робити ранки набагато складніше. Адже там необхідно вигадати цілу казку, водити хороводи та роздавати подарунки. Чим старша людина, тим їй легше відзначати свята.

З’являється відразу бажання спробувати алкоголь, піти на дискотеку і так далі. Але адже і для старшокласників можна влаштувати смішний 2016 рік, головне це зібратися всім разом і почати писати сценарій. Їх може бути дуже багато, в залежності від того, яка школа і які вчителі.

Іноді самі вчителі приймають участь в сценках. Наприклад, дівчата з усіх класів можуть виступити з танцями. Попередньо підготуватися. Після цього журі виставляє оцінки і скаже хто був краще за всіх. Оскільки тема – новий рік, то і костюми потрібні відповідні. Наприклад зайчики, лисички, снігуроньки і так далі. Після цього можна поставити сценку. Адже це вважається вже традицією цього свята. Звичайно ж, не обійтися без веселих конкурсів і загадок.

Школярі діляться на команди. Тут все і починається. Не втратив популярність конкурс з апельсинами – може припасти до речі. Просто за час кожен повинен почистити свій апельсин. Хто швидше – той і переможець. Конкурси зі стільцями так само хороші. Але якщо діти дорослі, то замість стільців можна поставити чарки з алкоголем.

Всі вечори закінчуються приблизно однаково – шкільної дискотекою. Всі танцюють швидкі і повільні танці. Ді-джеєм, як правило, є найпопулярніший хлопець, який вже давно цим займається. Загалом можна вважати, що сценарії не сильно відрізняються один від одного і конкурси можна завжди знайти в Інтернеті. Деякі школярі віддають перевагу згадати дитинство і пройти конкурс – біг в мішках. Якщо в дитинстві у діточок це погано виходило, то тепер настав час подивитися на що ви здатні в більш зрілому віці. Хочеться сказати, що це під силу не кожному.

Також головне не забути про снігуроньку і Діда мороза. Адже саме вони повинні бути гостями програми. У цьому їм допомагає провідний, який і оголошує конкурси і дарує подарунки. Старшокласники вже давно не діти і прекрасно все розуміють. Так що деякі жарти можуть бути досить пікантними, якщо, звісно, батьки не заперечують.

Навпаки, не варто цього соромитися, адже ще трохи і почнеться доросле життя, інститути, робота і сім’я. Так що потрібно ловити момент, поки він є, щоб було потім що згадати.