Сценарій на Новий рік 2016 для корпоративу з приколами (смішні)

Такий чудовий свято, як Новий рік, не можна залишати осторонь. Адже в цей день відбувається безліч дивовижних речей.

Перш за все, всі родичі і друзі збираються разом за одним столом, проводжають старий рік, згадують всі хороші моменти і сподіваються, що подальший рік принесе тільки щастя.

Як відомо, 2016 рік буде роком мавпи. І відповідно необхідно підготуватися заздалегідь. Адже мавпа це не тільки символ сміху і хитрості, але ще й мудрості. Так-так, ці тварини дуже розумні, адже інакше їх не обирали б вчені для того, щоб порівняти і з людиною. Так от для того, щоб на роботі, на корпоративі все було чудово, є кілька способів підготуватися.

Насамперед, нарядити ялинку і саме приміщення, чим більше буде різних гірлянд і ліхтариків, тим краще. Далі збираєте всіх своїх працівників, і починається гулянка. Яке ж свято без конкурсів. Оскільки всі люди дорослі, то і конкурси повинні бути відповідними, з різними жартами і чудовим гумором.

«У кого довше»

Є гра під назвою «У кого довше». Правила дуже прості. Люди діляться на дві команди. І кожна команда повинна зробити ланцюжок з своїх речей. Звичайно ж, всі залишаються в рамках пристойності. У кого довший ланцюжок – той і переміг. Але можна так само взяти допомоги глядачів, який віддадуть свої речі улюбленій команді.

«Хто крутіший»

Друга гра називається «Хто крутіший». Для цієї гри потрібно взяти чоловіків. Бажано, щоб було не більше п’яти осіб. По команді, всі чоловіки починають розбивати чолом яйця, принесені на тарілці. Ведучий говорить що всі вони варені, крім одного. І тут починає наростати напруга. Звичайно ж, всі яйця варені, тільки про це ніхто не знає.

«Хто зайвий»

Третій, не мало важливий конкурс «Хто зайвий». Люди стають у коло, ведучий каже, що всі вони знаходяться на повітряній кулі, який терпить крах і тому однієї людини доведеться викинути. Тепер учасники повинні зробити логічні висновки, виходячи з своїх професій. Самого слабкого викидають і тоді він повинен залпом випити склянку коньяку. Звичайно ж, можна використовувати і воду.

Як тільки всі нагуляются і насмеются треба влаштувати танці. Музику краще обговорювати заздалегідь, раптом комусь щось не сподобатися. Як тільки гуляння закінчаться, є варіант піти всім разом на вулицю, пограти в сніжки, трохи розвіятися або ж сходити на площу і подивитися на пухнасту і зелену ялинку.