Самий смішний фільм 2016

Самий смішний фільм 2016

У 2016-му році очікується вихід не одній комедії, яка повинна буде перевершити всі очікування кінокритиків. Хоча хто знає, можливо, очікування не будуть виправдані. Тим не менш, варто розповісти про очікувані комедіях 2016-го року.

Всім відомий фільм «Мисливці за привидами» нарешті отримає продовження. На початку сюжету будуть показані всім відомі «мисливці», які вже не можуть ловити примар з такою ж бойкостью і жвавістю, як раніше. Тому вони вирішують знайти команду молодих наступників і навчити їх всьому, що вони знають і вміють. Фільм перебувати на високій позиції рейтингів очікування, і це-як раз той фільм, очікування якого можуть перевищити дійсність, оскільки популярність цього фільму з усіма улюбленими акторами новинка, можливо, не зможе затьмарити, але хто знає, як все обернеться.

Росія випускає комедійний фільм «The телиці», який знятий за мотивами однойменної книги. Він також обіцяє бути смішним і якісним, оскільки режисером набирає Алан Бадоєв. За сюжетом, головний герой Андрій є класичним представником жителів великого мегаполісу. За професією він журналіст, а в душі – тусовщик і ловелас, позбавлений скромності і цнотливості, істинний маніпулятор.

Але таке життя рано чи пізно починає валитися, так і сталося з героєм. Драматична ситуація змусить його подивитися на життя як вона є абсолютно в іншому ракурсі. У головних ролях: Максим Матвєєв, Катерина Вілкова, Євген Циганов, Олексій Горбунов, олександр педан, Ксенія Собчак, Маша Малиновська, Катерина Астахова, Андрій Малахов, Лоліта Мілявська та інші.

Також в 2016-му році планується випуск третьої частини популярної вже за попередні роки американської комедії «Мачо і ботан 3». У головних ролях вже незмінні Ченнінг Татум і Джона Хілл. Режисером цього фільму став Родні Ротман. Деталі сюжету поки що не відомі. Попередні частини мали величезний успіх і великі касові збори. Тому цей фільм можна назвати одним із найсмішніших фільмів 2016-го року, принаймні за відгуками і очікуванням кінокритиків і кіноманів.

З участю Бена Стіллера – відомого актора, фільми з яким завжди наповнені чудовим гумором, простим і зрозумілим виходить фільм «Зразковий самець 2». Також у фільмі знімалися Уїлл Феррелл, Крістен Уіг, Олівія Манн, Пенелопа Крус, Оуен Уілсон, Крістін Тейлор, Кім Кардашьян Уэест, Біллі Зейн, Дастін Бібер та інші. У центрі сюжету все той же чоловік-модель Дерек Зуленддер і його прямий конкурент Хэнсэл, але через 10 років. Оскільки мода не стоїть на місці, їм доведеться адаптуватися під сучасний стиль, що буде досить складно і дуже смішно.