Самий швидкий футболіст у світі 2016

Футбол, безсумнівно, найбільш популярна і видовищна гра, визнана уболівальниками з усього світу. Можна сказати, що це досить важкий вид спорту, оскільки для того, щоб бути хорошим футболістом має бути не лише певна майстерність, але ще і відмінна фізична форма.

Зрозуміло, сьогодні є дуже багато футбольних команд, футболісти яких так чи інакше прославилися. Одна з рубрик, яка явно виділяється, є самий швидкий футболіст у світі 2016 року. Офіційно складений топ-10 найшвидших, в якому перебувають такі світові гравці, як: Уейн Руні, Тео Уолкот, Ліонель Мессі, Гарет Бейл, Аарон Леннон та інші.

На даний момент, перше місце в топі найшвидших футболістів у світі посідає Гарет Бейл. Це півзахисник команди Реал Мадрид і збірної Уельсу, який має відмінну комплекцію і найвищу швидкість бігу – 36 км/год. З такою швидкістю не бігав ще жоден футболіст у світі. З таким показником він бігає навіть швидше, також відомого нам Ліонеля Мессі, показник якого – 32,5 км/год.

Результати і показники, наведені в даному рейтингу, засновані на дослідженні мексиканського клубу Пачука, яке було схвалено ФІФА. В цьому топі гравець команди Пачука займає друге місце. Це Юрген Дамм, швидкість якого з м’ячем досягала показника 35,23 км/год. Проведене дослідження повинно було показати, що гравець команди Пачука є найшвидшим футболістом. Тим не менш, перше місце все ж по чесному довелося віддати іншому гравцеві – Гарету Бейлу, справедливо заслужив такий статус.

Гарет Бейл, одного разу під час гри ухилявся від захисника Марка Бартра, з-за чого довелося вийти за межі поля. І незважаючи на це, він повернувся на поле і встиг першим до м’яча, після чого увійшов у штрафну зону і зумів забити гол, обійшовши голкіпера. Дистанція в 65 метрів була подолана валлійцем всього за 7,2 секунди.

Для того, щоб наочно продемонструвати ефектність результату, досить навести дані, що ямайський спринтер, чинний переможець в бігу на короткі дистанції Усейн Болт, який також 6 разів ставав чемпіоном олімпійських ігор, встановив рекорд, пробігши дистанцію 100 метрів за 9,58 секунди.

Експерти коментують це так, що атлетична минуле Бейла дуже сильно допомагає йому в грі, оскільки той гол був просто приголомшливим і майстерно обыгранным. Таким чином, Гарет Бейл офіційно визнаний найшвидшим футболістом у світі на 2016 рік.