Самий модний колір волосся 2016

Самий модний колір волосся 2016

Для жінки дуже важлива її зовнішність, саме тому вона намагається приділяти цьому питанню як можна більше часу і уваги. Для цього жінки часто читають модні журнали, дивляться покази мод і намагаються слідувати останнім тенденціям, які нам диктує мода.

Зрозуміло, не всі жінки стежать за модою, і далеко не у всьому, багато воліють консервативність свого образу, спираючись на класичні канони в моді, які, до речі, ніколи з моди не вийдуть. Тим не менше, коли мова заходить про волосся кожна жінка намагається підбирати різні засоби по догляду за ними з особливою ретельністю, оскільки це невід’ємна деталь образу.

Часто трапляється так, що хочеться щось у собі змінити, внести у свій образ якихось нових нот. І в тому питанні багато звертаються саме до фарбування волосся в колір нового відтінку. Ось тут і виникає питання, а який самий модний колір волосся 2016 року?

Як відомо, нинішні тенденції моди говорять нам про те, що все, що природно – всі є просто писком моди. Але от якщо волосся вже забарвлені і не хочеться чекати, поки натуральний колір волосся повернеться, існує маса фарб для волосся, які в точності повторюють всі існуючі натуральні відтінки волосся. Тому, підібрати таку фарбу, яка ідеально підійде під ваш рідний колір, особливих труднощів не складе. Якщо ви сумніваєтеся, що самостійно підберете потрібний колір, можна порадитися зі стилістом або вашим перукарем.

Якщо у вас світле волосся, або ви хочете перефарбувати волосся в світлий колір, то варто вибирати золотисті, карамельні і пшеничні відтінки. Також це може бути легкий попелястий відтінок блонда. Самим модним відтінком 2016-го року для світлого волосся буде платиновий блонд.

Якщо ви вибрали темні кольори, то це, як правило, темний шоколад і всі відтінки шоколадних квітів, каштан, темно-русий і каштановий.

Серед рудих кольорів варто виділяти насичені темно-руді тони, які дають асоціацію з осінню. Можна робити тонування, яке буде включати в себе не один відтінок рудого, а кілька, що буде забезпечувати красивий перехід, а також буде підкреслювати риси вашого обличчя.

Це вигідне рішення, оскільки різні форми тонування будуть по-різному виглядати, тому ви можете підібрати ту, яка підійде вам ідеально. До речі, таку операцію можна проробляти і з іншими кольорами, важливо не переграти і зробити все природно. Краще поєднувати кольори, які відрізняються між собою на кілька тонів.