Самий кращий планшет 2016

Самий кращий планшет 2016

Як відомо, китайська техніка продовжує вибиватися вгору за рейтингом серед інших. Незважаючи на те, що ще зовсім недавно китайська продукція вважалася не кращої якості, сьогодні можна відзначити, що китайська техніка все ж може бути конкуренткою. Плюс до всього ціни на таку техніку, як правило, знаходяться в межах норми, оскільки не потрібно переплачувати за бренд.

Серед кращих китайських планшетів знаходиться Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-1380. Вартість такого планшетного персонального комп’ютера складає близько 36 тисяч рублів. Діагональ екрана 13,3 дюйма, зображення на екрані дуже чітке і високоякісне, екран може розпізнавати до 10 одночасних дотиків пальцями.

Процесор працює на 4 ядрах з частотою 1,86 ГГц. Оперативна пам’ять на 2 Гб забезпечує ефективну роботу з планшетом на операційну систему Андроїд 4.4 КитКат. 0бъем вбудованої пам’яті становить 32 Гб. Звукове оснащення також вражає — на лицьовій частині розташовано 2 динаміка, які посилені сабвуфером.

Що стосується камери, основна потужністю 8 Мп з автофокусом, а фронтальна — 1,6 Мп стандарту HD. В планшет також вбудований піко-проектор, який може проектувати зображення з відстані 2 метри розміром до 50 дюймів.

Літій-іонний акумулятор цього планшета розрахований на роботу до 15 годин (потужність становить 9600 мАч).

Згідно з даними тестування декількох моделей планшетів, Ленів Йога Таблет пройшов тест з максимальними показниками, тому його з упевненістю можна розцінювати як найкращий планшет 2016 року

Прекрасне програмне забезпечення дозволяє використовувати цей планшетний ПК для абсолютно різних цілей — для роботи, розваги і так далі Потужний акумулятор цього планшета говорить сам за себе — робота планшета прекрасно підтримується, навіть якщо ви знаходитесь Е місці, де підзарядити пристрій немає можливості.

До того ж, якщо ви виїхали на природу, і стало нудно ви можете використовувати відеопроектор, просто надіславши планшет на Намет, наприклад Ви з друзями зможете насолоджуватися фільмами або відео, важливо лише вибрати хороший кут проекції зображення.

Серед головних недоліків планшета можна виділити не дуже висока роздільна здатність камери ті самі недосконалі налаштування проектора, а також досить високу піну. Однак, якщо говорити про кращому пристроїв на ринку, даний планшет цілком заслуговує такого звання, незважаючи на невеликі недоліки.