Самі затребувані професії 2016

Самі затребувані професії 2016

Проблема вибору майбутньої професії буде актуальна завжди. Щороку сотні тисяч школярів вступають у різноманітні вищі навчальні заклади країни, тим самим роблячи вибір на користь тієї чи іншої спеціальності.

При такому виборі важливо виважено приймати рішення, оскільки все це займає час, і отримати хоч якийсь диплом», а потім витрачати час на перекваліфікацію і донавчання сенсу немає. Потрібно в першу чергу проаналізувати ринок праці, а також список найбільш затребуваних професій 2016 року. Також це залежить від міста, в якому ви проживаєте або хочете проживати, адже кожне місто відрізняється своєю інфраструктурою, рівнем технічного розвитку і так далі.

Отже, експерти вважають, що в Росії на першому місці в списку найбільш затребуваних професій знаходиться спеціальність інженер. Ця професія популярна, оскільки в кожному місті щорічно починаються нові будівельні проекти виробництв і житлових комплексів, зважаючи чого можна відзначити, що присутній дефіцит висококласних фахівців у цій сфері. Найбільш пріоритетним тут буде поєднання відразу декількох утворень – технічного, економічного і юридичного. Звичайно ж, знання іноземних мов також дуже важливі для цієї професії.

На другому місці найбільш затребуваних знаходиться сфера комп’ютерних технологій. Ця сфера розвивається семимильними кроками, прогрес просто вражає своїм обсягом і швидкістю. Тому фахівці в цій сфері, які можуть швидко адаптуватися під зміни, дуже цінуються. Фахівці та викладачі в цій сфері відзначають, що успіх, рівень розвитку і ефективність роботи сфери комп’ютерних технологій прямо залежить від інтелекту її співробітників. Адже головна рушійна сила у даній сфері це людські знання.

Також затребуваними вважаються фахівці у сфері нанотехнологій. Їх на сьогоднішній день досить мало, але попит продовжує зростати. Нанотехнології використовуються у виробництві, зокрема, у космічних технологіях, машинобудуванні, медицині і харчовій промисловості.

Люди завжди будуть купувати будь-які товари. Важливо тільки, в якому обсязі. А ось це залежить від професіоналізму працівників сфери торгівлі. Маркетологи аналізують ринок на предмет пошуку найбільш затребуваних продуктів для споживача і вміло їх продають, задовольняючи запити. Без висококласного маркетолога не зможе функціонувати жодне виробництво.