Самі викрадають автомобілі в Росії в 2016 році

Самі викрадають автомобілі в Росії в 2016 році

Щорічно в Росії проводитися облік викрадених автомобілів у країні. Ця статистика формується на підставі діючих даних. І ось, як говорить та сама статистика, найбільш викрадають автомобілями є легкові автомобілі, що не дивно. Серед моделей є і вітчизняні марки, і іноземні.

Звичайно ж, якщо говорити про москву окремо, то левова частка гоняемых автомобілів – іномарки. А от взагалі по Російській Федерації ситуація трохи інша. Це пов’язано з тим, що більшість автомобілів, експлуатованих в країні – це автомобілі вітчизняного автопрому, а саме, з Волзького заводу.

Загальна кількість викрадень перевищує показник 15000, з них близько 86% — легкові автомобілі. Серед іншого близько 8% складають мотоцикли, 4% — вантажні автомобілі, в числі викрадаються числяться навіть автобуси.

І от, продовжуючи аналіз статистики найбільш викрадаються автомобілів, слід зазначити, що найчастіше викрадаються автомобілі вітчизняного автопрому – ВАЗ (або Lada), моделі 2106, 2107, 2114, Lada Granta . На друге місце сходить японська Toyota. Серед «популярних» моделей знаходяться Toyota Corolla, Camry, Land Cruiser і RAV4.

Не далеко йде і кількість викрадених іномарок Mazda. Серед найбільш популярних моделей Mazda3 і Mazda6.

Наступними в рейтингу по викраденню стоять Nissan, Renault, зокрема, Logan, Sandero і Duster, а також Ford, серед яких найбільш популярною є модель Focus. Також досить високий показник викрадень автомобілів Kia Rio, Hyundai Solaris і Daewoo Nexia, а також Mitsubishi Lancer.

Таким чином, варто відзначити, що, незважаючи на те, що «авторитет» китайського виробника на ринку продовжує рости, у викрадачів ці автомобілі не в пошані. Статистика говорить про те, що такі автомобілі викрадаються в 2-3 рази рідше. Як правило, викрадаються нові автомобілі, термін експлуатації яких не перевищує 3 роки.

ДІБДР, які і проводять аналіз викрадень автомобілів, стверджують, що досить часто винуватцями викрадень є самі власники транспортних засобів. Часто власники залишають машину або вікна відкритими, або ж залишають в автомобілі цінні речі, які провокують злочинців на угон автомобіля. Рекомендується вибирати для стоянки платні місця, де ведеться відеоспостереження, а також оснащувати свої транспортні засобів антиугінними системами.