Самі викрадають автомобілі в Москві в 2016

Самі викрадають автомобілі в Москві в 2016

Більшість угонів сьогодні, як правило, відбуваються саме в нічний час доби. Інколи винуватцями цього стає недбалість самих господарів автомобіля. Тобто, злочинцеві не потрібно бути сверхобученным зломщиком, щоб відкрити автомобіль, в якому незакрыты вікна. А якщо залишити на сидіннях цінні речі, то знайдеться злочинець, який відкриє автомобіль будь-якою ціною.

Тому, потрібно бути дуже акуратними зі своїм автомобілем. Фахівці з ГИБДД рекомендують вибирати платні стоянки для автомобілів, де є охоронець і цілодобове відеоспостереження. А також на автомобілі можна встановлювати додаткові системи захисту і антиугонные елементи.

Тим не менше, з року в рік складається список автомобілів, що найчастіше викрадаються в Москві в 2016-му, оскільки не завжди ефективні засоби захисту і до будь-якого замку можна підібрати ключ, якщо автомобіль стоїть доступний, і навколо нікого немає.

У Москві, як правило, викрадаються більше різні іномарки, оскільки автомобілів вітчизняного автопрому тут не більше, ніж від іноземного автопрому.

Серед автомобілів, що найчастіше викрадаються в Москві знаходяться такі марки, як Mazda 3, Kia Rio, Hyundai Solaris, Range Rover Evoque і Ford Focus. Вітчизняні автомобілі, які викрадаються злочинцями частіше за все – це Лада Пріора. Ще один часто викрадаються автомобіль від вітчизняного автопрому – Лада 2106, Лада 2107 і Лада 2114.

Також популярними серед викрадачів є такі автомобілі, як Opel Astra, Skoda Octavia, Toyota Corolla, Toyota Camry, Renault Logan. Audi А4, Volkswagen Passat і Polo, Nissan Qashqai і Mazda6.

За статистикою попередніх років, найбільш угоняемым автомобілем став Інфініті. ДАІ відзначають, що з кожним роком все більше жителів Москви встановлюють захисні системи в свій автомобіль, завдяки чому зменшується ймовірність викрадення.

Незважаючи на досить сумну статистику, багато автомобілі все ж вдається знайти або «перехопити» і вони благополучно повертаються до власників. Відсоток вчинених незаконних заволодінь починає зменшуватися порівняно з попередніми роками. Фахівці в цій справі використовують все більше додаткових ресурсів, пізнаються нові схеми, які можна передбачити і забезпечити шанс знайти викрадений автомобіль. Але злочинних схем зараз дуже багато, і не завжди все закінчується добре. Тому ще раз варто відзначити, що важливо подумати про безпеку вашого автомобіля.