Самі очікувані ігри на PC 2016 року

Давайте подивимося, які ігри найочікуваніші в 2016 році для любителів постріляти і поганяти.

Star Wars 1313

Якщо перенестися в минуле в серії ці ігри, то можна побачити що там головними героями були Джедаї. У 2016 році головний герой, біля якого все буде крутитися це звичайний смертний. Для того щоб вступити в найнебезпечніші бої, протагоніст використовує свої навички та новітні розробки. Розробники кажуть, що їх продукт готовий перенести всіх геймерів на планету Корускант. Саме на цій планеті знаходяться самі пропащі шахраї і бандити всіх часів, які хочуть правити космосом. Іграшка буде від третьої особи і її це пригодницький жанр action. Творці обіцяють фанатам серії дуже темний і страшний світ, де, мабуть, назріває дуже великий змову. Президент компанії заявив, що гра запропонує кожному геймеру найкраще візуальне супроводження і неперевершений геймплей.

Mafia III

Пройшов слух, що в 2015 році 2K games хочуть анонсувати найбільш очікуваний проект – Мафія 3. такий тонкий натяк дав Р. Паскуалоне, який озвучував героїв у другій частині. На сьогоднішній день проект ще не анонсували, але компанія намагається зробити все можливе, щоб незабаром геймери знову могли піти з голими в мафію і стати її частиною. Сама по собі гра дуже очікувана і фанати ніяк не можуть дочекатися її виходу.

Furious 4

У список найбільш очікуваних ігор 2016 потрапила і ця іграшка. У цій частині гравці побачать не намальовану війну з танчики, а просто чотирьох навіжених героїв, які зробили своє безіменне підрозділ. А що, Гітлер помер, і тепер можна встановити свої нові правила. Коли люди вперше побачили CGI – трейлер, то вони чомусь провели паралель з кінокартиною «Безславні виродки». Далі розробку почали називати багатошаровим коктейлем, в якому намішано аркадний шутер Bullettorm і Borderlands. Але знайшлися ще й ті фанати, які вважають цей проект не вдалим, тому що стиль радикально змінився. В ролі головних героїв виступає індіанець Чоп з топірцем, лісоруб Монтана, який раптом став кулеметником, техасець Крокет – з залізним клеймом і четвертий протагоніст це Спіч, неврівноважений псих з Ірландії.

Silent Hill

Ну, як же ж, не обійтися без кошмарів і жахів. Тому любителі хорору очікують вихід цієї іграшки. Яка це частина за рахунком? Сто двадцяту? Але і це не важливо, адже іграшка набрала стільки фанатів і займає чи не перше місце в рейтингах. Х. Кодзіма підтвердив, що розробка іграшки йде повним ходом. Звичайно ж, у тизері можна було побачити купу темних коридорів, безголового трупа, неприємних комах та інше. Розробка ведеться від першої особи.