Розклад іспитів ЄДІ на 2016 рік

Розклад іспитів ЄДІ на 2016 рік

Розклад ЄДІ в 2016 році

Підсумкова державна атестація – єдиний вірний спосіб перевірити знання учнів дев’ятих і одинадцятих класів. Структура організації ЄДІ 2016 скоригована з урахуванням попередніх недоробок і нюансів. Розклад іспитів ЄДІ на 2016 рік, вірніше його проект вже підготовлений федеральною службою Рособрнадзора.

Основні терміни і дати атестації

Липневої додаткової хвилі і лютневої здачі ЄДІ не очікується, також, як і в 2015 році. Варто зазначити, що проведення атестації з суспільствознавства реалізується в окремий день, це відбудеться вперше за історію іспиту. Рособрнадзор у своєму повідомленні в прес-службі стверджує, що таким чином значна частина школярів зможе основні терміни закінчити свій екзаменаційний період.

Розклад іспитів ЄДІ на 2016 рік побудовано так, що на 21 березня 2016 року призначений достроковий етап проведення ЄДІ з математики (базовий рівень). Основна здача таких дисциплін, як географія та література розпочнеться 27 травня. Із загальноосвітніх предметів ЄДІ стартує о 10.00 місцевого часу. На осінню перездачу планується відвести 10 вересня математики та 17 вересня для російської мови.

Для випускників дев’ятих класів

Учнів, які вирішили залишити стіни школи після дев’ятого класу, чекає трьохетапний період складання державних іспитів. Для отримання атестата досить буде, як і раніше, здати тільки математику і російську мову. Результати зданих предметів за вибором не позначаться на атестаті. З додаткових дисциплін надається на вибір:

  • фізика;
  • хімія;
  • біологія;
  • література;
  • географія;
  • історія;
  • суспільствознавство;
  • іноземна мова;
  • інформатика.

З 2016-2017 навчального року благополучна здача ДПА-9 стане єдиною підставою для отримання атестата. Чотири предмета в списку обов’язкових і один додатковий. Школярі, які отримали незадовільно з трьох предметів і більше, будуть допущені до перескладанню тільки восени 2017 року. На відміну від єдиного іспиту дев’ятикласники отримають можливість покращити результати по здачі будь-якого предмету. Підсумкову атестацію випускників 9 класів готують регіональні місцеві влади, ЄДІ, в свою чергу, організовується на рівні федерального значення.

Розпочнеться достроковий етап ОГЕ 20 квітня, і буде тривати до 6 травня 2016 року, основна здача призначена на період з 26 травня по 21 червня. Додаткові іспити здаються протягом двох тижнів – 1-13 серпня.

В наступному році школярами належить вибрати два предмета, в якості додаткових, плюс до цього два є обов’язковими, один додатковий.

Цікаві новини про ЄДІ

Базова атестація з математики може провестись після закінчення 10-класу. Друга половина навчального року для московських загальноосвітніх закладів підготовлена для апробації, проте, результати її не будуть зачитуватися для випускного іспиту. У деяких школах столиці, Санкт-Петербурга, установах Далекого Сходу запланована апробація атестації на знання китайської мови.

Розклад іспитів ЄДІ на 2016 рік

Пропонуємо вашій увазі розклад ЄДІ в 2016 році:

27 травня 2016 р.
Географія, література

30 травня 2016 р.
Російська мова

2 червня 2016 р.
Математика (базовий рівень)

6 червня 2016 р.
Математика (профільний рівень)

8 червня 2016 р.
Суспільствознавство

10 червня 2016 р.
Іноземні мови (усний іспит)

11 червня 2016 р.
Іноземні мови (усний іспит)

14 червня 2016 р.
Іноземні мови, біологія

16 червня 2016 р.
Інформатика, історія

20 червня 2016 р.
Хімія, фізика

Виділено кілька запасних днів для тих, хто не здав з першого разу атестацію або хоче підвищити результат – це період з 22-30 червня. У загальній складності на кожен обов’язковий предмет виділяється для здачі 235 хвилин, що становить без 5 хвилин 4 години. Коригування і зміни проводяться з метою підвищення прозорості проведення іспитів та зручності самих школярів.