Розклад ЧС з футболу 2016

Черговий чемпіонат світу з футболу Євро-2016 проводитися для європейських країн, які знаходяться за підтримки УЄФА. Це вже 15-й чемпіонат, який відбудеться в 10 містах Франції у період з 10 червня по 10 липня 2016-го року.

На даний момент вже пройшло багато ігор між претендентами на участь у чемпіонаті з різних груп. Остання гра пройшла 14 червня 2015 року в Стокгольмі (Швеція) між командами Швеції і Чорногорії, результатом якого стала перемога Швеції з рахунком 3:1. Так закінчився 6 тур ігор.

У вересні 2015-го року, а саме 3 вересня стартує 7 тур з гри між Азербайджаном і Хорватією. У цей же день пройдуть змагання між Чехією і Казахстаном, Нідерландами та Ісландією, Туреччиною, Латвією (група А); Бельгією та Боснією і Герцеговиною, Кіпром і Уельсом, Ізраїлем та Андоррою (група Б); Болгарією та Норвегією, Італією та Мальтою (група Н), Данією і Албанією, а також Сербією і Вірменією (група І).

На наступний день, 4 вересня 2015 року, пройде 6 ігор. В цей день будуть грати: Грузія і Шотландія, Німеччина і Польща, Гібралтар та Ірландія (група D); Фарерські острови і Північна Ірландія, Греція і Фінляндія, Угорщина та Румунія (група F).

5 вересня пройде 9 ігор. Брати участь будуть збірні: Люксембургу, Македонії, України і Білорусі, Іспанії та Словаччини (група С); Естонії і Литви, Сан-Марино та Англії, Швейцарії та Словенії (група Е); а також команди групи G: Росія і Швеція, Австрія і Молдова, Чорногорія і Ліхтенштейн.

З 6 вересня 2015 року по 8 вересня 2015 року пройде 8 тур, в якому візьмуть участь збірні всіх груп.

9 тур починається 8 жовтня з ігор Грузії і Гібралтару, Ірландії та Німеччини, Шотландії та Польщі (група D), Албанії та Сербії, а також Португалії і Данії (група і), і закінчується 10 жовтня.

Десятий, останній, тур починається 11 жовтня 2015 року, а його закінчення доведеться на 13 жовтня 2015 року. Тоді ж стане зрозуміло, які команди будуть удостоєні прямого попадання на чемпіонат, а яким доведеться поборотися за шанс на перемогу. Як відомо, команди, що посіли перші та другі місця в своїх групах у ході підготовки до ЧС, потрапляють туди відразу, всього 16 команд. А ще 8 команд будуть грати в стикових матчах.

На фінальній стадії залишається 6 груп по 4 команди в кожній. У плей-офф будуть виходити команди, які посіли перші та другі місця у своїй групі, а також 4 кращих, удостоєних третього місця.