Росіяни можуть не побачити матчі Євро-2016 по ТБ

За даними деяких російських ЗМІ, Росія все ще не купила пакет на телевізійну трансляцію футбольних матчів Євро-2016. Переговори між УЄФА та компанією “Телеспорт”, якій належать всі комерційно права РФС, ведуться до цих пір.

Про те, що Росія ще не викупила права на трансляцію футбольних матчів Євро-2016, повідомила прес-служба УЄФА. Там заявили, що переговори з Росією з цього питання ведуться до цих пір, додавши, що дані про всіх телеканалах, які отримали ексклюзивні права на показ футбольних матчів, відразу з’являються на офіційному сайті УЄФА.

За даними російських ЗМІ, ця ситуація пов’язана з відсутністю необхідних коштів у компанії “Телеспорт”, що володіє всіма комерційними правами РФС. За деякими даними, в даний час ведеться пошук джерела фінансування, а поручителем має стати Віталій Мутко.

Цікаво, що журналісти “Газеты.Ru” спробували поспілкуватися з главою “Телеспорта” Петром Макаренко. Однак він відмовився коментувати ці новини, назвавши їх “повною маячнею”.

Примітно, що Віталій Мутко напередодні заявляв, що права на трансляцію все-таки викуплені, але не було відомо, які конкретно канали будуть транслювати матчі Євро-2016. Наприклад, раніше права на показ ділилися між ВГТРК і Першим каналом. Зараз з’явився новий канал “Матч-ТБ”, який претендує на ці права.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Росія вже мала проблеми з трансляцією матчів російської збірної. Тоді УЄФА позбавив прав телеканали ВГТРК і Перший канал на показ ігор кваліфікації Євро-2016 за несплату у відповідності з контрактом.

За словами В. Мутко тоді ця проблема виникла у зв’язку з різким стрибком курсу валют. Він визнав, що платіж УЄФА не був відправлений, і пообіцяв вирішити проблему в найкоротший термін.

На щастя російських футбольних уболівальників матчі збірної Росії проти Чорногорії, Молдови, Ліхтенштейну та Швеції все ж були показані. Значить, РФС вдалося знайти потрібну суму.