Росія може допомогти Іраку у боротьбі з терористами

Росія може допомогти Іраку у боротьбі з терористамиРосія надасть військову допомогу Іраку, якщо від органів влади цієї держави надійде відповідне звернення. У Міністерстві оборони Росії наголосили, що подібне звернення раніше надійшла від президента Сирії Башара Асада, у зв’язку з чим нинішня військова операція Росії в Сирії абсолютно законна.

Заступник міністра оборони А. Антонов заявив в інтерв’ю журналістам ТАСС, що на даний момент офіційного звернення Іраку, аналогічного тому, яке Росія має від Сирії, немає. Однак, за словами військового чиновника, якщо подібне звернення від Іраку надійде, Росія готова надати Іраку військову допомогу.

А. Антонов нагадав, що Росія отримала від Сирії звернення з проханням про надання військової допомоги у боротьбі з забороненою в Росії “Ісламською державою”. Це свідчення того, що Росія діє в Сирії в точній відповідності з нормами міжнародного права. Це заява міністра оборони Росії зробив у зв’язку з тим, що в даний час відносно Сирії існує “дуже багато інсинуацій”.

Напередодні збройні сили Іраку поширили повідомлення про знищення декількох командних пунктів і складів зі зброєю, належать забороненого в Росії “Ісламському державі”. ВПС Іраку вразили кілька цілей терористів на території провінції Анбар.

Зараз російські збройні сили проводять військову операцію в Сирії проти міжнародних терористів. Російські літаки щодня здійснюють десятки бойових вильотів в цілях знищення ворожих об’єктів. Представники Міністерства оборони Росії повідомляють, що завдяки систематичним авіанальотам в рядах терористів впав бойовий дух і почастішали випадки дезертирства.

Можливо, читачеві буде цікаво дізнатися про термін служби в армії Росії в 2016 році, а також про заплановані реформи в російських збройних силах.