Російські комедії 2015-2016 року

Російські комедії, що вийшли в 2015-2016 році, вражають своїм добрим гумором, тонким ліризмом, несподіваною інтригою і щасливою розв’язкою. Не вірте тим, хто каже, що російський кінематограф вичерпав себе. Є ще потенціал у сучасних метрів кіно. Тонкий гумор вони приправляють трохи грубуватим сарказмом, додають сучасні реалії, завдяки чому виходять нові сюжети. А чого варта сузір’я талановитих акторів – як юних обдарувань, так і відомих знаменитостей. В результаті органічного поєднання всіх цих елементів з’являється фільм, який після перегляду залишає тільки позитивні емоції. Комедії можна дивитися в поодинці, з друзями, всією сім’єю, занурюючись в їх дивовижну атмосферу, що викликає шалений сміх або скромну посмішку.

У сучасному кіно цей жанр дуже рідко зустрічається в чистому вигляді. Найчастіше такі кінокартини поєднують в собі відразу декілька стилів. Вершину кінематографічного рейтингу давно вже зайняли романтичні комедії. Це не викликає подиву, адже любов – найсвітліше почуття і дивитися на забавні пригоди закоханої пари не набридне ніколи.

Найчастіше російські комедії 2015-2016 років містять в собі елементи фантастики. Їх перегляд зазвичай захоплює любителів містики і всього незвичайного. Серед таких фільмів можна виділити «Легкий на помині» або «Однією лівою». А чого варті комедії, мюзикли! Любителів грандіозних шоу і музика не залишить байдужим комедія «найкращий день».

У 21 столітті в давно усталеної категорії з’явився і ще один піджанр – молодіжні комедії. Радянське кіно не могло похвалитися такими картинами. Вони прийшли до нас з Голлівуду. Героями фільмів, як правило, стають молоді люди – студенти, учні, стажисти. Основою сюжету є або любов, або гроші.

Коли захочеться романтики

По суті, більшість комедій можна віднести до романтичних фільмів. Майже в кожній з них є любовна інтрига. Глядачам, які віддають перевагу лірику з легким нальотом гумору, буде цікаво подивитися багато з них.

Терміново вийду заміж

Російські комедії 2015 2016 року

Режисер цього світлого і доброго фільму Сергій Чекалов. Картина з’явилася на екранах в 2015 році, якраз перед Новим роком.

Її герої – представники творчої інтелігенції. Женя (Юлія Ковальчук) – співробітник журналу, Стас (Олексій Чумаков) – талановитий фотограф. Одна амбітна і мріє стати головним редактором, інший – безтурботний, щасливий і звик марнувати життя. Здавалося б, їх нічого не може зв’язувати. Але для того, щоб отримати посаду, Дружині треба вийти заміж. Стас погоджується допомогти дівчині, адже в його колекції дуже багато неодружених. Але доля розпоряджається інакше, і холостяки опиняються не біля справ.

8 нових побачень

Російські комедії 2015 2016 року

Режисер цього фільму, що вийшов в прокат в 2015 році, Марюс Вайсберг. Але справжню популярність йому принесла участь таких зірок російського кінематографа, як Михайло Galust’ân і Володимир Зеленський.

Це теж комедія про кохання, але героями в ній є сімейна пара. Як часто буває, що на зміну великого і світлого почуття приходять образи і роздратування. Так вийшло і у Микити з Вірою. В один прекрасний день вони прокинулися і побачили, що поруч з ними знаходяться люди, які в їх поданні є ідеальними. У Віри з’явився турботливий чоловік, цілком успішно займається бізнесом. А ось Микита нарешті-то поруч з собою виявив розкішну блондинку, яка на кухні творила чудеса. Так що ж, любовний човен розбився об побут? Але не все так однозначно, на думку режисера. Пара повинна зробити нелегкий вибір, щоб довести торжество любові.

Знову повіримо у чудеса

Стара добра фантастика здатна захопити всіх. А якщо вона ще приправлена гумором нашого часу, то їй ціни немає. Ну як же не повірити глядача в чарівництво, коли бачиш щасливий хепі-енд?! Такі фільми не залишають тільки приємні емоції після перегляду, але і змушують зрозуміти: що таке добро і чим воно відрізняється від зла.

Однією лівою

Російські комедії 2015 2016 року

Фільм режисерів Армена Ананикяна і Віталія Рейнгеверца вийшов на екрани кінотеатрів 4 травня 2015 року. А 11 грудня цього ж року відбулася прем’єра картини по СТС. В популярності фільму трохи винен не тільки цікавий, буквально містичний сюжет, але і Дмитро Нагієв, виконуючий головну роль.

Герої абсолютно не схожі один на одного. Розумниця і красуня Софі збирається заміж за людину, якого знає досить давно, але який не поділяє її вегетаріанські погляди. Макс – цинік і хам, звиклий до уваги дівчат. У перервах між вечірками він ліпить скульптури і робить це вельми талановито. Однак на Софі не діють чари закоренілого ловеласа, і Макс йде на обман. Обурена дівчина в люті дає йому ляпаса і тікає. Але потрапляє під машину. Поряд з бездиханним тілом виявляється і Макс. Він тримає за руку Софі, але тут відбувається катастрофа: оголені дроти падають на землю, і обох героїв б’є струмом. З цього часу права рука перестає слухатися скульптора. Хочете дізнатися, як чарівна дівчина однією лівою перемогла холостяка? Тоді варто подивитися цей легкий, атмосферне фільм.

Бармен

Російські комедії 2015 2016 року

Режисером цього доброго, усміхненого фільму є Діна Штурманова. Фільм вийшов на екрани в 2015 році. Тут можна побачити цілу плеяду знаменитостей: Ольга Бузова і Іван Охлобистін, Юлія Паршута і Віталій Гогунський.

Що робити, коли не щастить, а життя нудна й одноманітна? Звичайний співробітник офісу Вадик вирішує, що треба заглянути в бар, розташований неподалік. На перший погляд здається, що це місце — його порятунок, адже за стійкою там знаходиться справжній чарівник. Бармен пропонує Вадику диво-коктейлі. Одні з них наділяють героя харизмою, інші – дарують вміння співати або танцювати, треті допомагають знайти роботу. Ось тільки вранці їх дія закінчується, і у Вадика не залишається нічого. Але фільм би не був комедією, якщо б не мав щасливої кінцівки. Вадик знаходить свій шлях в житті і робить це досить винахідливо.

Рекомендовано до перегляду всією сім’єю

Серед сучасних комедій є й такі, які краще всього дивитися всією сім’єю. Вони розраховані на різну аудиторію, тому обов’язково сподобаються всім і об’єднають покоління. Такі фільми змушують замислитися про вічні цінності, глянути по-іншому на існуючий уклад життя.

«Дідусь моєї мрії»

Російські комедії 2015 2016 року

Режисер Олександр Стриженов запропонував до уваги глядачів комедію з елементами гротеску. Фільм з’явився на екранах влітку 2015 року. У головних ролях знімалися Катерина Стриженова, Микола Добринін, Леонід Якубович.

Звичайна російська сім’я живе, не думаючи ні про яких матеріальних благах. У будинку, що дістався їм у спадок, панує затишок і любов. У подружжя багато друзів, які скрашують їхні будні. Але одного разу в сім’ї з’являється дідусь. Старенький і беззубий, він не може дати зрозумілу відповідь на запитання. Ось тільки є у старця один секрет: варто його погодувати манною кашею, і в життя сімейної пари починають відбуватися дива. Але потрібно прагнути до престижу та розкоші, при цьому втрачаючи доброту, щирість, ніжність? Творці фільму на це питання відповідають негативно.

«SOS, Дід Мороз чи все збудеться»

Російські комедії 2015 2016 року

Режисер Арман Геворгян подарував глядачам чудовий фільм, що вийшов на екрани в грудні 2015 року. Втім, і сама атмосфера в комедії новорічна, обіцяє виконання бажань.

Уявіть собі звичайну сім’ю, яка несподівано руйнується. Дорослі опустили руки, віддавшись течією життя, яке занесло їх у загс, де треба підписати папірці, щоб оформити розлучення. І тільки Світла мріє про те, щоб мама і тато знову були разом. Але що може зробити маленька дівчинка? Виявляється, багато чого, особливо якщо їй на допомогу приходить Дід Мороз. І хіба важливо, що він зовсім не справжній? До того ж є шахраєм Мишкіним. Привабливим, але хитрим і лукавим. Однак і такі люди здатні творити добро, робить інших щасливими.

Історії з продовженням

У список кращих російських комедій 2015-2016 року потрапили і ті кінострічки, які є продовженням раніше знятих фільмів. Вони порадують глядачів, які люблять масштабність, фантазирующих і придумують нові події в житті героїв, що полюбилися після перегляду чергової комедійної прем’єри.

День виборів 2

Російські комедії 2015 2016 року

Режисер Олександр Баршак вирішив зняти продовження однойменної комедії, що вийшла на екрани в 2007 році. Друга частина з’явилася в прокаті в лютому 2016 року. Одна з найсвіжіших і смішних кінокартин.

Все та ж група піар-фахівців береться за розкрутку старого знайомого Ігоря Цапліна. Ігор Володимирович просидів у губернаторському кріслі 2 терміни поспіль. Настав час перевиборів. Сам губернатор не горить бажанням продовжувати займати цей серйозний пост, але інші вважають інакше. Знову за справу беруться чарівна Нонна, її колега Максим, кардинально поміняв за минулі роки свій імідж, і їх начальник – вічно молодий Михайло Натанович. Ну і що з того, що міст, побудований Цаплиным, валиться прямо під час урочистої церемонії? Головне завдання піар-компанії – врятувати репутацію губернатора і нейтралізувати конкурентів.

Калейдоскоп жанрів

Гумор буває різний: молодіжний, новорічний, щедро присмачений спецефектами і музичним супроводом. Для людей, які не люблять одноманітність, вельми захоплюючим будуть яскраві, неординарні фільми, залишають веселе післясмак і змушують посміхатися.

П’ятниця

Російські комедії 2015 2016 року

Фільм режисера Євгена Шелякіна побачив світ у лютому 2016 року. Він є яскравим прикладом нового піджанру – молодіжні комедії.

Яскравий і легкий фільм, який підтверджує відому фразу про те, що в житті завжди є місце для дива. Головне – дочекатися своєї п’ятниці. Сюжет картини обертається навколо кількох героїв. Взуттєвий олігарх на один вечір перетворюється на звичайного офіціанта. Мати-одиначка вирішує вирватися з кайданів буденності і внести у своє життя трохи навіженства. Офісний недотепа і аутсайдер несподівано стає зіркою вечірки. Хлопець, який займається боротьбою, яким катастрофічно не щастить з дівчатами, раптом зустрічає мрію свого життя. А троє заклятих друзів проводять вечір перед вихідними в пошуках кенгуру. Це все «П’ятниця» — день, у який можливі найнеймовірніші події.

Найкращий день

Російські комедії 2015 2016 року

Жора Крыжовников, який прославився своїми комедійними фільмами, подарував глядачам ще один. «Найкращий день» вийшов в прокат в грудні 2015 року.

Фільм з елементами мюзиклу. Він підкорює не тільки сюжетом, але і музичним оформленням. За це велике спасибі солістці групи «Срібло». При перегляді глядач вкотре переконується, якою непередбачуваною іноді буває життя. У головного героя Петрика Васютіна є все: наречена – королева бензоколонки Оля, робота, атрибутом якої є жезл працівника ДПС, безбідне існування. Однак в один прекрасний день вирішує спокусити порушниця правил дорожнього руху, щоб уникнути покарання за керування машиною у нетверезому стані. Життя Петі круто змінюється, він іде п’яний загул. Але добро, як завжди, перемагає, і комедія викликає позитивні емоції.

Що день прийдешній приготує?

Вітчизняний кінематограф обіцяє в найближчому майбутньому цікаві прем’єри. Колекція російських комедій в 2016 році буде поповнена іскрометними новинками. Любителям смішних кінокартин напевно сподобаються:

  • «Однокласниці» режисера Дмитра Суворова. Історія про те, як 3 подруги повинні знайти за одну ніч чоловіка для четвертої дівчини. Вихід фільму очікується в липні.
  • «Наречений» режисера Олександра Незлобіна. В основі сюжету лежить суперництво між чоловіками – колишній чоловік та наречений-німець, який приїхав у Росію спеціально до коханої. Хто переможе? Про це можна буде дізнатися тільки у вересні 2016 року, коли фільм вийде на екрани.
  • «Тримай удар, дитинко» режисера Ари Оганесяна. Кінокартина оповідає про життя двох сестер-близнюків. Схожі зовні, внутрішньо вони повні протилежності. Це той випадок, коли сила і розум розосереджені в двох різних людей. Варто почекати жовтня, щоб насолодитися всіма пригодами, случающимися в житті дівчат.

Російські комедії, веселі і добрі, завжди будуть радувати глядачів, щоб там не говорили скептики.

Читайте також:

» Вуаль: фільм 2016 року

» Лялька: фільм жахів 2016 року

» Екіпаж: фільм 2016 року