Російські бойовики 2016

Російські бойовики 2016

Російський кінематограф з кожним роком стає більш досконалим, виробництво фільмів налагоджується і їх якість поліпшується. Люди люблять різні жанри фільмів, і бойовики сьогодні дуже популярні серед інших. Які ж нові російські бойовики в 2016-му році можна буде оцінити на екранах кінотеатрів. Про це і поговоримо.

Очікується вихід бойовика «Захисники» від режисера Сарика Андреасяна. Дії у фільмі розгортаються під час холодної війни. Функціонуюча організація «Патріот» створила з людей з різних радянських країн секретний загін супергероїв. Досить тривалий період учасникам загону доводилося приховувати свої здібності, але настали важкі часи, коли країна потребує захисників. У головних ролях цього фільму Антон Пампушний, Санжар Медиев, Себастьян Сисак, Аліна Ланіна, Станіслав Ширін та інші.

Ще один фільм в жанрі «бойовик» з елементами мелодрами, комедії і фантастики «Крила» від режисера Эмилиса Веливиса. У центрі подій – кур’єр служби експрес-доставки Москви Павло Смольников, який випадково став свідком нічного нападу на дівчину Дану і врятував її від нападників, які володіли надприродними здібностями. На місце злочину прибувають агенти таємної спецслужби, яка стежить за всіма нечистими істотами, які проживають в місті – русалки, домовики та інші. Павлу пропонують роботу в секретному відділі «Н» у поліції.

Далі виявляється, що в підпіллі йде війна між декількома дуже давніми і сильними кланами вампірів, до одного з яких і належить Дана. Яка ж доля міста і зможе Павло виявити в собі надприродні здібності і подолати власний страх. У головних ролях Іван Янковський, Любов Аксьонова (Новікова), Леонід Ярмольник, Михайло Євланов, Сабіна Ахмедова, Данила Якушев та інші.

Історичний бойовик «Коловрат» порадує любителів жанру в кінці осені 2016-го року. Дії відбуваються в Стародавній Русі, в далекому 13 столітті, коли монголо-татарське іго нещадно заволодіває землями. Знаходиться одне князівство, яке опирається захопленням і таємничий герой виводить людей на битву. Неймовірна інтрига, як 17 людей зможуть перемогти цілу армію.

Ще один фантастичний бойовик «Мафія», дії якого відбуваються в майбутньому в Москві. Всім відома карткова гра «Мафія» стає одним з найпопулярніших шоу в світі. 11 людей збираються за ігровим столом для того, щоб вирішити, хто мирний житель, а хто ж мафія на очах у мільйонів телеглядачів. На кону стоїть все: незліченне багатство і життя. Програв втрачає і те, і інше.