Російські бойовики 2015-2016 року

Бойовики 2016 і 2015 років вигідно відрізняються від іноземних фільмів, показуючи російську дійсність. Вітчизняний глядач хоче дивитися реальність без прикрас. Картини без звичних спецефектів, але в них присутній наш менталітет, який змушує глядача замислитися над вічними проблемами. У збірці зібрані найкращі російські кримінальні фільми в жанрі бойовики 2015 і 2016 років, які по достоїнству оцінили глядачі.

Перетин віртуальному та реальному житті

Мафія: гра на виживання (2016, Сарік Андреасян)

Російські бойовики 2015 2016 року

Телешоу «Мафія» набрало нових учасників, серед яких є прості люди, ув’язнені та бізнесмени. Кожен з одинадцяти гравців прийшов за своїм особистим причин, як допомогти рідним, розбагатіти, або просто відчути себе живим. Дев’ять з них повинні грати мирних персонажів, в той час як двоє належать мафії. Якщо людина здається підозрілим, проводиться голосування, і його вбивають. Кожну ніч мафія вбиває одного мирного жителя. За правилами шоу необхідно як можна раніше вгадати, хто перебуває в клані мафії, і знешкоджувати їх.

Цензор (2015, Костянтин Шелепов)

Російські бойовики 2015 2016 року

У російському бойовику, популярному в 2015 і 2016 роках, показано майбутнє, де віртуальні ігри максимально схожі на реальну життя. Але скористатися ними можуть лише багаті люди, адже потрібно дороге комп’ютерне обладнання. Ігри розташовані тільки в закритих клубах. Існують правила, які повинні дотримуватися клієнти. Заборонено закликати до насильства проти людей, але багатії якраз мріють відчути адреналін. За порядком стежить гравець під ім’ям Цензор, але тільки він не знає ніхто, крім нього самого. Іноді його жорстокість не знає кордонів і він намагається спровокувати гравців, щоб потім покарати їх у віртуальній і в справжньому житті.

Поцілувати незнайомку (2015, Ірина Каганець)

Російські бойовики 2015 2016 року

У гостросюжетному фільмі всі дії відбуваються в Криму після приєднання його до Російської Федерації. Головними героями картини є офіцер російської армії на ім’я Іван, який приїхав у відпустку і працівниця Радміну Криму Ірина. На прохання одного знятися в новому телешоу «Поцілувати незнайомку», чоловік погоджується. Він стає заступником Ірини і коли він проводжав її ввечері до будинку, вони стали свідками вбивства. Тепер вони стали частиною небезпечної гри, пару очікують наймані вбивці, стрілянина і співробітники спецслужб. Виявляється, жінка володіє документами, які так цікавлять злочинців.

Команда швидкого реагування

На глибині (2016, Ярослав Мочалов)

Російські бойовики 2015 2016 року

Жур зі своєю командою, що складається з кількох осіб, що очолюють відділ по затриманню особливо небезпечних злочинців. Майор амбітна людина, що володіє харизмою. Він все говорить прямо, тому з точки зору начальства у нього дуже складний характер. У помічники йому були обрані працівники органів внутрішніх справ: Крилов, Селіма і Алова, які і стали частиною однієї команди. Відділ створений для встановлення справедливості. Щоб перемогти зло і залишитися на стороні добра, їм доводиться щодня боротися не тільки зі злочинцями, але і самими собою.

Розбирання в Манілі (2016, Марк Дакаскос)

Російські бойовики 2015 2016 року

У фільмі бойовику 2016 року головні герої Чарлі і Нік постають в ролі приватних детективів, які з успіхом розкривають злочини. У Манілі чоловіки не тільки жили, а й працювали. Їх попросили взятися за ще одну справу – звіряче вбивство, що сталося у цьому місті. Його жителі приголомшені, адже раніше в цьому тихому місці нічого подібного не відбувалося. Нік з напарником дізналися, що до злочину причетний особливо небезпечний терорист, якого всі знають як Привид. Він очолює таємне співтовариство, влаштувалося в джунглях. Хлопці повинні будь-яким способом проникнути в злочинне кубло, отримавши необхідну інформацію.

Мафія на вулицях міста

Каруселі 2 (2016, Віталій Білян)

Російські бойовики 2015 2016 року

На вулиці 2009 рік, але місто ніби залишився в далеких 90-х роках. Хлопці не мріють про кар’єру, вони лише живуть мріями стати кримінальним авторитетами. Вони з ранніх років зрозуміли, що гроші можна отримати єдиним способом, побити або залякати когось. Доросла реальність виявилася набагато страшнішою, адже конкуренти стають сильнішими, а поліція намагається зловити злочинців. Одні з їх друзів відбувають термін у в’язниці, інші вже на тому світі. Це не лякає хлопців, і вони продовжують вплутуватися в халепи. Хлопцям доводиться спати з вогнепальною зброєю. Доля піднесла їм шанс змінитися, але хто з них зможе залишити кримінальне минуле.

Сибірський трафік (2015, Сергій Грізних)

Російські бойовики 2015 2016 року

Головний герой Руслан Бероєв готовий був піти у відставку, але раптом він дізнається про зникнення працівників спецвідділу і вирішує зайнятися розслідуванням. За роки служби, які його навчили багато чому, він знав, що за всім цим стоять кримінальні ватажки. Але в цей раз, боротьба злочинців з правоохоронцями закінчилася втратами. Руслану пригрозили, що постраждає його сім’я, якщо він не перестане втручатися в справи мафії. Бероєв не відступив, адже він не міг дозволити лиходіям торгувати людьми і займатися наркоторгівлею. Офіцер впевнений, що він зможе перемогти кримінал і врятувати свою сім’ю від небезпеки.

Злочинний російський світ

Перевізник (2016, Сергій Полянський)

Російські бойовики 2015 2016 року

Головний герой російського бойовика 2016 року Олег Грановський коли був зразковим сім’янином і вірним другом. Але раптом все змінилося, коли його звинуватили у тяжкому злочині. Йому загрожує тюремне ув’язнення за вбивство напарника і привласнення грошей. Чоловік прокинувся на лікарняному ліжку і останнім його спогадом є охорона разом з напарником важливого вантажу на інкасаторській машині. Олег більше нічого не пам’ятає, але всі докази вказують на його причетність до злочину. Тепер не тільки життя Грановського, але і його сім’ї в небезпеці. Зрозумівши, що лише він один хоче дізнатися істину, він здійснює втечу і починає шукати справжнього вбивцю.

Барон (2016, Рустам Садиев)

Російські бойовики 2015 2016 року

У всьому світі процвітає наркоторгівля, і від злочинців страждають навіть найдосвідченіші співробітники правоохоронних організацій. Вони не в силах зупинити цей процвітаючий бізнес. Країни борються з наркотиками різноманітними методами. Одні намагаються знищити їх за допомогою реклами, яка привертає увагу населення до існуючої проблеми. Уряд намагається закликати людей не тільки до відмови від наркотичних речовин, але і до знищення лабораторій, де їх виробляють. Але цей спосіб не діє, адже одні наркоторговці змінюють інших. Поки людство не зрозуміє, що боротися з наркотиками можна лише відмовою від них, проблема залишиться.

Несподіваний поворот долі

Втеча за мрією (2015, Костянтин Тищенко)

Російські бойовики 2015 2016 року

У бойовику новинці 2015 і 2016 років перетинаються три історії різних людей, нічим не пов’язаних між собою. Сорокарічний Володимир багато пережив за своє життя, внаслідок чого став справжнім егоїстом. Його життя кардинально змінюється, коли він збив людину, розмовляючи за рулям по телефону. Він вирішив запропонувати хлопцеві гроші за мовчання, він і не знав, що доля все вирішила за нього. Також у фільмі розповідається про лікаря, який веде боротьбу з корупцією в лікарні. Його начальство загрузло в брудних грошах, але всі закривають на це очі. Третій людина постає в образі письменника, думає постійно про смерть і який ніяк не допише книгу.

Ієрей-сан. Сповідь самурая (2015, Єгор Баранов)

Російські бойовики 2015 2016 року

Головний герой бойовика 2015, 2016 року – Такуро Накамура, він же священик японської церкви на ім’я Микола. У минулому він займався спортом на професійному рівні, сьогодні він брат одного з авторитетів кланів якудза. В один день він побачив, що злочинці з ворожої братові угруповання проводяться насильно з дівчиною, і захистив її. Війна неминуча між кланами якудза. Щоб врятувати Такуро, його переправляють служити в село під назвою Глибоке. Але і тут присутні конфлікти між місцевими жителями і Андрієм Нелюбина, який намагається позбутися від селян, щоб забрати собі їхні землі.

Фронт і особиста війна

Битва за Севастополь (2015, Сергій Мокрицький)

Російські бойовики 2015 2016 року

Дії фільму розгортаються під час Великої Вітчизняної Війни. Головна героїня – Людмила Михайлівна Павліченко добровільно пішла на війну і після підготовки снайпери її відправили в Одесу на передову. Вона не побоялася воювати, кинувши навчання на останньому курсі Київського державного університету. Пізніше внаслідок поранення, її переправили в Севастополь, де жінка знайшла свою любов. Але її щастя тривало не довго, під час одного з наступів Леонід Киценко гине. Фільм заснований на душевних терзаннях і любовні перипетії радянського снайпера.

Училка (2015, Олексій Петрухін)

Російські бойовики 2015 2016 року

У фільмі головною героїнею постає вчителька історії, яка викладає у старших класах. Вона має багаторічний досвід викладання, але їй з року в рік все важче знаходити спільну мову з учнями. Діти стали більш брутальними й агресивними, а вчителька намагається навчити їх хоч чогось. Вона просить допомоги у директора, але в підсумку її звинувачують у тому, що вона не дуже хороший педагог і мати, погано виховала дочку. Ображена жінка озброїлася пістолетом, увійшла в клас і взяла учнів в заручники. Тепер вони повинні слухати її, а тих, хто не буде дотримуватися правил, чекає смерть.

Битва з невідомими істотами

Нічні варти (2015, Эмилис Веливис)

Російські бойовики 2015 2016 року

У фільмі головним героєм виступає кур’єр Паша, який під час роботи рятує Анну. Дівчина відразу втекла, не сказавши ні слова про те, що трапилося. Справа доходить до слідчих, які представилися як співробітники секретної служби. Хлопець не може ніяк зрозуміти, чому хуліганство викликала такий інтерес у правоохоронних органів. Знайомство з серйозним детективом змінює життя листоноші, тепер він став частиною спеціального відділу. Павло приголомшений, адже йому відкрилася таємниця існування вампірів, відьом, русалок і лісовиків. Разом з наставником він повинен розібратися з вампірської кланами і наслідками їх вічного протистояння.

Хардкор (2015, Ілля Найшуллер)

Російські бойовики 2015 2016 року

Завдяки дружині головний герой прокидається в невідомою наукової лабораторії. Його останнім спогадом стає спокійне життя разом з прекрасною дружиною Естель. Але дружину відразу викрадають і Генрі, яких досі нічого не розуміє, відправляється на пошуки монстра Акана, вкрав його улюблену жінку. Чоловік готовий на все, щоб досягти своєї мети. По дорозі він знайомиться з Джиммі, який теж точить зуб на Акану. Тепер вони разом будуть рятувати Естель і боротися зі злом. Вони і не уявляли, наскільки лиходій могутній, адже він створив армію роботів, щоб знищити людство.

Випадок, який змінив життя героїв

Людина без минулого (2016, Эмилис Веливис)

Російські бойовики 2015 2016 року

Ігор Романов і Павло Грошев колись були кращими друзями, тепер вони по різні сторони барикад. Перший займається наркоторгівлею, в той час як інший працює в правоохоронних органах. У Ігоря намічалося справа, яке повинно було принести йому багато грошей, але завдяки колишньому другові все зірвалося. Гроші зникли в невідомому напрямку і колеги наркоторговця починають підозрювати його в подвійній грі. У той час як Павла усувають від справи за перевищення своїх посадових повноважень. Друзі на час об’єднують свої сили, щоб ловити справжніх злочинців.

Гаманець (2015, Ярослав Денисов)

Російські бойовики 2015 2016 року

В повітовому містечку на всіх стінах розклеєні афіші з прем’єрними показами місцевого театру і листівки з особами злочинців і втекли бандитів. За порядком на вулицях міста стежать двірники і жандарми. Якщо був помічений безлад, то один з господарів, що знаходився поруч будинки, свистів у свисток. Постові відразу прибігали на звук і заарештовували лиходія. Одного разу циган з сережкою у вусі вкрав набитий грошима гаманець у знатного купця. За бандитом влаштували погоню, але він зміг втекти серед театрального реквізиту. Він сховав портмоне в театрі, щоб уникнути звинувачення в крадіжці. Але три актора знайшли гроші, і розділили знахідку між собою.

Читайте також:

» Комедії 2015-2016 року: список кращих

» Російські комедії 2015-2016 року

» Фільми жахів 2016 року