Робочі дні в 2016 році – календар для Росії

Робочі дні в 2016 році – календар для РосіїПройде зовсім небагато часу і Новий рік 2016 впевнено покрокував по планеті. Ми зустрінемо його в галасливій компанії друзів, або за святковим столом у родинному колі. Як і в попередні роки, в наступаючому році громадянам Росії буде надано ряд вихідних днів, дізнатися про яких можна в календарі робочих днів у 2016 році. Кожен з нас, навіть найзатятіші трудоголіки, рано чи пізно хочуть відпочити від трудових буднів сірих, щоб провести відпустку чи вихідні дні біля моря, на гірськолижних курортах або відправитися в закордонне турне.

Як найбільш раціонально використовувати святкові дні та вигідно спланувати час для відпустки допоможе щомісячний календар вихідних і робочих днів у 2016 році.

Січень

У першому місяці нового року відпочинок триватиме десять днів, завдяки чому багато жителів країни зможуть вирушити у подорож за кордон або на курорт.

Приємні передноворічні клопоти і зустріч Нового року за круглим столом плавно перейдуть у двотижневі канікули, які надані громадянам Росії. У приватних і комерційних організаціях кількість вихідних буде відкориговано на розсуд керівництва цих фірм.

З 1 по 10 січня законно відпочиваємо, а 11 січня з новими силами вирушаємо на роботу, по якій деякі вже встигнуть скучити.

Адміністрації підприємств зобов’язані здійснити подвійну оплату тим, хто працював у святкові дні по змінах.

Лютий

Останній місяць зими подарує жителям Росії три вихідних дні. 23 лютого відзначається день Захисника Вітчизни. У календарі це вівторок, тому субота 21 лютого оголошено робочим днем, а понеділок 22 лютого — вихідні. Незважаючи на те, що оцей самий свято визнаний чоловічим днем, жінки у ці дні також будуть відпочивати.

Березень

Настає весна, а з нею розквітає все живе. Один з найбільш чудових свят Міжнародний жіночий день 8 Березня відзначається у перший весняний місяць, коли тануть сніги, розцвітають посмішки на жіночих обличчях, співає душа. Через перенесення святкового дня 3 січня буде чотири вихідних дні з 5 по 8 березня, які порадують, як жінок, так і чоловіків.

Травень

Першотравневі свята в році прийдешньому збігаються з найбільшим православним святом — Великоднем. Весняні канікули для дорослих і дітей почнуться вже 30 квітня і триватимуть до 3 травня включно. Не забувайте заглядати в календар робочих днів в 2016 році, щоб знати про всі перенесення і вихідних.

Травень місяць подарує ще три вихідних — 9 травня — День Перемоги і 7,8 травня вихідні дні за календарем. Сім календарних днів у травні, які визначені вихідними, дозволять багатьом відпочити за містом або попрацювати на дачній ділянці, весело провести час з близькими та друзями.

Червень

Ніхто не проти зайвий раз відпочити в перший літній місяць. Додатковими вихідними визначені дні з 11 по 13 червня, оскільки 12 червня відзначається День Росії. Святковий день 12 червня — неділю, тому він переноситься на понеділок 13 червня.

Листопад

День народної єдності святкують 4 листопада. Відпочинок триватиме три дні, з 4-го до 6 листопада включно.

Святкові та робочі дні у 2016 році року визначено Урядом РФ.

На завершення рекомендуємо почитати поради про те, як правильно зустрічати Новий 2016 рік Мавпи.