Риби. Гороскоп на січень 2016.

На самому початку року Рибам доведеться перебувати в стані якогось анабіозу. Навіть величезні завали справ на роботі і домашніх турбот не підштовхнуть Риб для виходу з цього стану. Таке становище згодом послужить Рибам погану службу, і протягом дуже тривалого періоду належить Рибам не тільки жалкувати про це, але і в екстреному порядку вирішувати накопичені проблеми.

Якщо перед представниками Риб стоїть нагальне питання зміни життєвої ситуації до кращого, то необхідно братися за справу вже зараз. Для того, щоб плани Риби втілилися в життя, Риби повинні знати точно і конкретно чого б їм хотілося досягти. Складіть чіткий план і строго дотримуйтеся його. Багато видатні представники знаку саме так і добилися успіху.

Гороскоп на січень 2016 року. Риби.

Для підтримки гарного мікроклімату в робочому колективі і сім’ї, Рибам в цей період належить проявити максимум терпіння і поступливості. Намагайтеся щиро прислухатися до прохань і побажань оточуючим. Цим ви заробите справжні довірчі відносини, які допоможуть вам отримати з цього користь у подальшому.

Риби. Гороскоп на січень 2016.

Однак не варто дозволяти вже дуже сильно зловживати вашим терпінням. Серед великого колективу все одно може знайтися людина, яка постійно буде обтяжувати вас своєю негативною енергетикою.

Зірки категорично не радять Рибам у січні укладати угоди з продажу та купівлі нерухомості. Дуже велика ймовірність шахрайства і не самих добрих намірів з боку партнерів по угоді. Тим більше варто уникати таких угод у разі, якщо ви не розраховуєте на власні кошти та збираєтеся вдатися до допомоги фінансово-кредитних організацій.

Риби. Гороскоп на січень 2016.

Вплив Марса на гороскоп Риб в січні може проявитися в появі сильної конкуренції у діловій сфері діяльності. Не варто нервувати, метушитися і опускатися до непорядних заходів боротьби з конкурентами. Ближче до середини року вплив Марса ослабне, а потім і зовсім зникне, забравши з собою всі ваші тривоги з приводу діяльності конкурентів.

Любовні стосунки Риб у січні 2016 року.

Через затяжного стану умиротворення і задоволеністю собою і навколишньою дійсністю в особистому житті Риб накопичилася маса проблем, воно і не дивно, ваш партнер бачить світ не в таких разових кольорах, як ви. Не намагайтеся уникати цієї розмови, і нехай він відбудеться якомога раніше, щоб пропасти у ваших стосунках не поглиблювалася.

Риби. Гороскоп на січень 2016.

 

Уважно вислухайте всі накопичені у вашої половини претензії і постарайтеся з усією притаманною Рибам справедливістю прийняти їх обґрунтованість. І навіть якщо претензій на ваш погляд не так вже багато і їх серйозність не велика, розцінюйте цей розмову як спосіб залучення уваги до власної персони вашим партнером, постарайтеся якомога більше часу проводити разом і відродити колишню свіжість почуттів.

В середині місяця представниками знаку буде отримана новина, однак незалежно від того, погана вона чи хороша, не реагуйте занадто емоційно, а головне, не приймайте близько до серця. Від цієї новини у вашому житті практично нічого не зміниться, а емоційний зрив буде забезпечений.

Представники знака, мають творчі професії, в цей період будуть знаходитися в замішанні і деякої розгубленості. Натхнення покине вас на деякий час, чому сприяє не дуже творчий характер Вогненної Мавпи.

Риби. Гороскоп на січень 2016.

Діти-Риби з-за впливу сезонного авітамінозу та ослаблення імунної системи будуть дуже схильні до простудних та інфекційних захворювань. В цей час варто відгородити їх від перебування у місцях великого скупчення людей і переохолодження.

У січні для Риб настає дуже сприятливий період для укладення шлюбу. І, якщо ви відкладали це захід, то саме час зробити пропозицію і укласти союз. Шлюби, укладені Рибами взимку, будуть дуже щасливими і довговічними.

Риби. Гороскоп на січень 2016.

Рибам, які не пов’язані родинними стосунками, варто уважно придивитися до партнера. Вплив Венери позначиться таким чином, що вдалий союз може скластися тільки якщо ви діаметрально протилежно дивіться на цей світ. Якщо ваші погляди спрямовані в одну точку, ви живете однаковими цілями та проблемами, союз вже через деякий час може стати вам абсолютно нецікавим і прісним.

Жінкам-Рибам зірки радять провести ревізію свого гардероба, позбутися обридлих і застарілих речей. Не варто боятися виглядати трохи сміливіше або екстравагантніше. Підкресліть свою привабливість. Надмірна консервативність в одязі не йде вам на користь, сучасні чоловіки швидше звернуть увагу на більш яскраво одягнену суперницю. Намагайтеся більш модною і досконалої одягом прикрити внутрішній стан душі, де багато місця для комплексів різного роду і беззахисність.

Риби. Здоров’я у січні 2016 року.

Риби. Гороскоп на січень 2016.Стан здоров’я Риб на початку року може викликати деякі побоювання і тривоги. Можливе загострення багатьох хронічних захворювань, особливо травного тракту. Дуже велика ймовірність болів в спині і суглобах. І якщо ви зважилися на похід до лікаря, будьте ласкаві ретельно виконувати всі його рекомендації та приписи, інакше хвороба може значно ускладнити вам життя аж до госпіталізації.

Багато Риби схильні до ожиріння і дуже часто страждають їм. Не варто відкладати вирішення цієї проблеми в довгий ящик, чим раніше ви почнете займатися її вирішенням, тим більш високого результату досягнете. Боротьба із зайвою вагою повинна вестися комплексно і планомірно. Голодування Рибам категорично протипоказано, так само як і важкі виснажують організм фізичні навантаження. Рибам не рекомендований прийом препаратів, які допомагають у комплексному лікуванні ожиріння. Їх прийом неминуче призведе до збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту.


Резюме:
Рибам в січні не рекомендуються операції з нерухомістю.
Січень 2016 — ідеальний час для створення сім’ї.
Риби. Гороскоп на лютий 2016.

Розкажіть про нас друзям: