Рибальський календар на 2016 рік по місяцях

Рибальський календар на 2016 рік по місяцях

Якщо деякі люди думають, що ловити рибу можна в будь-який час, то вони глибоко помиляються. Рибальський процес, це ціле мистецтво. І риба не буде ловитися кожну хвилину. Треба прийти, налаштувати вудку, купити снасті, сісти і чекати. І ось для того щоб ваш день закінчився гарним уловом треба знати деякі хитрощі і тонкощі. Звичайно ж, досвідченим рибалкам в цій справі простіше, адже вони всі вже вивчили. Але все одно як підказка, для всіх може служити рибальський календар 2016 року.

У тимчасових рамках лову будь-якої риби, хорошою підказкою служить сезонний календар. Всі рибалки до нього звертаються. Це найкращий інформативний інструмент підготовки для риболовлі. Він по можливості коротко і доступно розповість людям про всі особливості рибної ловлі в певні місяці. За цим календарем можна дізнатися яка риба починає клювати, і відповідно час – коли її необхідно ловити. Які снасті краще використовувати, де конкретно шукати рибку в певні сезони і так далі.

Приміром, за вікном місяць листопад. Це не найкращий місяць для лову риби. Тому можна відразу звертатися до календаря, щоб зрозуміти, що нас чекає в цьому місяці, варто їхати чи ні. Календар існує для того, щоб ви не витрачали дні даремно і відразу розуміли, коли їхати і що ловити.

Отже, у січні 2016 року слабке клювання буде на головня дорослого і зростаючого, середній клювання на йоржа дорослого і зростаючого. Наприкінці січня буде хороший клювання на миня дорослого, а ось на зростаючого не дуже. Плотва, підлящик і подъязок – слабке клювання. Судак, щука і язь будуть теж середнього клювання.

Лютий 2016 рік – головень зростаючий і густера – малий клювання, йорж зростаючий і дорослий – середній клювання, минь дорослий – середній клювання, зростаючий минь – малий. Плотва, підлящик і подъязок – малий клювання, судак, щука (доросла і зростаюча), в’язь – малий клювання.

Березень 2016 – голавль – малий клювання, на початку березня йорж – середній клювання, коні березня – малий клювання. Минь – хороший клювання, окунь – середній клювання, плітка – середній. Подъязок і підлящик – малий клювання. Сука, язь і щука теж малий клювання.

Квітень – головень, густера, єлець, йорж і жерех – на початку місяця малий клювання, в кінці – середній. Лин, минь, окунь і плотва – середній клювання. Піскар – малий клювання. Судак і щука доросла – малий улов, а ось щука зростаюча великий клювання. Язь – середній клювання.

Травень – голавль – великий клювання, густера – середній, єлець – великий. Йорж і жерех – середній клювання. Краснопірка – середній, лінь – великий, минь – середній, окунь – великий. Також великий клювання – уклейка, щука і язь.

Літо і восени улов зазвичай буває середнім або малим. Уклейка і язь єдині, яких можна добре зловити в середині осені.