Renault Koleos (Рено Колеос) 2015-2016 року

Renault Koleos (Рено Колеос) 2015 2016 року

Треба визнати, але у нового Renault Koleos 2015 року технічні характеристики практично не змінилися. У цього автомобіля зміни відбулися по дизайну, ніж за силовим ефекту. І головна причина, чому конструктори стали працювати саме в цьому напрямку, це думка користувачів, які в технічному плані дуже хвалили саме його нутрощі. І що нас чекає?

Виділимо декілька аспектів. Для початку те, що автомобіль отримує в результаті габарити наступних параметрів: довжина авто – 4,520 м. Ширина – 1,855 м. Висота 1,7 м. Колісна база – 2,69 м. А ось дорожній просвіт у бензинового і дизельного двигуна з якихось міркувань різна. Наприклад, у дизельного про дорівнює 18,8 см, для наших доріг цього цілком достатньо.

А ось на європейському ринку він ще менше, чому? Не ясно. Салон. Тут є на що подивитися. По-перше, приладова панель порадує кожного. Особливо тим, що вона легко читається, навіть вночі вона висвітлюється так, що чітко видна кожна цифра. У автомобілі передбачено безліч різних кишеньок, які дозволяють вільно перевозити різну мелочевку і при цьому тихо і спокійно.

Це можливо тому як кожен кишеньку виготовлений зі спеціального матеріалу, що не псує те, що ми туди кладемо. Зручно. У деяких автомобілях передбачений люк, який іноді дуже корисний. До речі, в автомобілі передбачено ще одне доповнення Easy Estatе, система, яка дозволяє одним рухом руки складати задній ряд сидінь, і виходить спальне відділення, або збільшене багажне відділення, кому як подобається. Багажне відділення це щось, бо він збільшений доя 1380 літрів на деяких моделях.

Силові агрегати принципово не змінювалися, коробка передач залишилася колишньою, навпаки це час показало їх спроможність. Але зате для Росії деякі зміни в силі відбудуться. Наприклад, буде встановлений двигун потужністю в 171 л/с для бензинового двигуна.

Цей двигун дуже хороший для Росії, його можливість на розгоні вражає багатьох. Тільки уявіть, всього 9,3 секунди потрібно, щоб набрати швидкість в 100 км/ч. І до речі, оновлений кросовер буде повнопривідним, що має важливе значення. Та й ціна на нього в Росії буде варіюватися від 1 мільйона.