Renault Captur 2016 року для Росії

Самі останні новини на даний момент говорять про те, що модель автомобіля Рено Каптур для Росії з’явиться у вільному продажу вже влітку цього (2016) року. Вже в цьому місяці (в травні) французький виробник обіцяє провести тест-драйв новинки. Інсайдери говорять, що в рамках майбутніх тест-заїздів представники компанії повідомлять приблизні ціни авто для російського ринку.

Renault Captur 2016 року для Росії

Коротка інформація про моделі Каптур

Найцікавіше тут те, що в Росії французький Captur буде продаватися під виглядом Kaptur. У нас його можна назвати і Каптюр (з французьким акцентом). Автомобіль, за запевненнями експертів, займе нішу між моделями Duster і Koleos, випущеними французькими інженерами трохи раніше.

Світова прем’єра авто відбулася в рамках Женевського автошоу, що проходив ще в 2013 році. В цілому, шанувальники компанії і критики добре прийняли побачене. Лоренс ван ден Акер, який є дизайнером даної моделі автомобіля, як стверджують журналісти, не поскупився на чудові ідеї і представив світу дуже гарний транспортний засіб.

Renault Captur 2016 року для Росії

Екстер’єр Renault Kaptur 2016 року

Міні-кросовер Renault Captur для Росії в 2016 році трохи збільшиться в розмірах. Це, мабуть, найбільш істотна зміна в моделі, яка вже давно прижилася в Європі. Новинка була підготовлена спільними зусиллями французьких інженерів, якими командував голландець Лоренс ван де Акер, і російськими фахівцями. Інсайдери стверджують, що в процесі створення Kaptur останні зробили набагато більше роботи, ніж їхні колеги з Франції.

Глобальний статус, про що рясніє більшість журналістів, полягає не тільки в збільшеному розмірі кросовера, а ще і в ефектних смугах на корпусі. Бампер тут став трохи іншим, особливо змінилися світлодіодні вогні, а фальшрадіаторная решітка була потовщена під стати новим образом.

Renault Captur 2016 року для Росії

Задня частина новинки залишилася вірною європейському аналогу. За запевненням пана ван ден Акера, коли він разом з колегами створював популярне європейське авто під потреби російського водія, його голову займали всього дві речі: привабливий дизайн, без якого він не був би собою, під чим ховається підвищена безпека, комфорт і навіть свого роду універсальність, за рахунок чого кросовер зможе з легкістю колесити по бездоріжжю. Насправді, за запевненнями експертів, Лоренс ван ден Акер з колегами впоралися з поставленими завданнями.

Renault Captur 2016 року для Росії

Інтер’єр Renault Captur 2016 року

Так як російський Renault Kaptur, який з’явиться в 2016 році, став трохи більше європейської моделі, це дозволило збільшити вільний простір усередині салону. Для водія тут представлена опція Renault Start, завдяки якій у нього буде можливість дистанційно заводити мотор. Представлена опція працює в тісній співдружності з встановленою системою мультимедіа. Остання додатково може похвалитися наявністю передової системи навігації Media Nav і встановленими на приладовій панелі сенсорним дисплеєм з діагоналлю 7 дюймів.

Французькі інженери, орієнтуючись на поради російських колег, не обійшли стороною і такий момент, як склався клімат в межах території Росії. Система клімат-контролю в новинці управляється легко, а сама вона представлена не тільки у вигляді кондиціонерів, а ще і як підігріву сидінь. Також водій зможе включити функцію обігріву лобового скла.

Renault Captur 2016 року для Росії

Інсайдери стверджують, що російським автолюбителям будуть доступні відразу три варіанти оббивки салону. Крім тканинних або шкіряних матеріалів, якими будуть оббиті сидіння, приладова панель і інші елементи інтер’єру, у кінцевого споживача є можливість для замовлення персоналізованої оббивки.

Технічні характеристики російського Каптюра

Обсяг багажника Renault Captur для Росії збільшено майже до 400 літрів. Якщо скласти задній ряд сидінь, можна отримати ще більший обсяг — три (!) рази перевищує вказане значення (близько 1200 літрів).

Точна інформація щодо встановлених двигунів до журналістів ще не надійшла, та все ж інсайдери наполягають на обов’язкових бензинових і дизельних установках. Перша, цілком можливо, отримає об’єм 1,6 л, тоді як друга — 1,5 л.

Renault Captur 2016 року для Росії

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Кросовер Renault Kaptur, побудований на платформі B0, надійде у вільний продаж на території Росії вже цього літа. Грунтуючись на тій інформації, що Каптюр займе нішу між моделями Дастер і Колеос, можна спробувати уявити, з якою вартістю буде продаватися новинка на російському ринку.

Перший зараз можна купити приблизно за 700 000 рублів, тоді як другий продається за ціною 1,3 млн. Виходить, що російський Captur відійде в руки свого власника приблизно за 1 млн рублів. Залишається дочекатися офіційної заяви французьких розробників, яке повинно надійти вже в кінці весни.

Renault Captur 2016 року для Росії

Renault Captur 2016 року для Росії

Renault Captur 2016 року для Росії

Renault Captur 2016 року для Росії

Дивіться відео з авто:

Читайте також:

» Нова Honda Civic Type R 2016 року

» Нова Toyota Corolla 2016 року

» Нова Daewoo Nexia 2016 року