Рейтинг зарубіжних серіалів 2016

Рейтинг зарубіжних серіалів 2016

Серіал розповідає про дівчину на ім’я Зор-Ел, яка прилетіла з планети Криптон. Коли її рідну планету знищили, то Кара вирішила прибути на Землю. Тут вона намагається приховати свої надлюдські здібності. Але коли їй виповнюється 24 роки, то дівчина вирішує використовувати свою силу для того, щоб захистити планету та боротися зі злом.

Між

На екранах з’являється невелике містечко, який називається Красиве озеро. Але ось трапляється нещастя, і місто охоплює жахлива епідемія. Невідома чума змогла знищити за 10 днів 3412 людина з 8000 всього населення. І хтось виявляє одну закономірність, що вмирають усі, хто ставати старше 21 року.

Сосни. Уэйуорд Пайнс

У пасторальний місто приїжджає секретний агент Ітан Берк. Тут йому необхідно знайти двох агентів ФБР, які пропали без вісті. Але коли починається розслідування, то воно приносить тільки ще більше питань. І тепер треба відповісти на найголовніше – що відбувається в Уэйуорд Пайнс?

Привиди Енфілда

Незрозумілі і дивні події сталися колись в 1977 році в будинку на півночі Лондона. Будинок був самим звичайним, але все одно такі події потрясли всю Англію. Вчені і журналісти сперечалися про цей загадковий феномен і розповідали один одному свої теорії. Але тим, хто жив у цьому будинку, довелося важче всіх.

Надприродне

Історія серіалу розповідає про двох братів по імені Дін і Сем Вінчестери. Вони щодня переживають різні пригоди. Вони предпочитаются ганяти по Америці на чорному автомобілі Chevrolet і займатися паранормальними явищами. Багато явища засновані на американському фольклорі та міських легендах. Але як з’ясовується, все це далеко не казки і примари існують насправді.

Послідовники

У центрі сюжету виступає диявольськи розумний серійний вбивця, який використовує спеціальну технологію, для того щоб зробити культ серійних вбивць. Але тут наш маніяк не один, за ним ходить по п’ятах секретний агент ФБР, який хоче вага знати.

Кремнієва долина

У центрі сюжету серіалу знаходиться група гиків. Вони просто жадають запустити у центрі Сан-Францыско власні стартапи у високотехнологічному центрі. Всі ці люди також живуть в будинку мільйонера абсолютно безкоштовно, але натомість їм доведеться віддати 10% прибутку від майбутніх проектів.

Полдарк

Нещасний герой по імені Росс повертається додому з війни. Він думає, що, нарешті, повернеться в сім’ю і почне нове і прекрасне життя. Але по приходу, Росс розуміє, що батько помер, у будинку живуть п’яниці, а його наречена Елізабет, була впевнена, що обранець помер, тому вирішила побратися з його кузеном.