Рейтинг виробників шин 2016

Рейтинг виробників шин 2016

Цей японський виробник з 2007 року зберігає позицію лідера. Цей виробник випускає шини для автомобілів підвищеної прохідності, легкового транспорту та вантажної техніки і легких вантажівок. Коли виробляють гуму, то застосовують досвід постачання гоночних болідів Формули-1. У цього бренду є відмітні особливості: керованість, висока якість і стійкість до пошкоджень. Гума зроблена в міцних каркасах, які в російських умовах цінуються особливо добре. Коли шини зношуються, то вони тримаються на середньому рівні.

Michelin

Дані шини заслужили високу позицію з високим рівнем комфорту водіння. Цей виробник не відстає від свого вічного суперника, про який говорилося вище. Ця компанія використовує свої покришки в гонках «24 години Ле-Мана». Вони проходять у Франції щорічно. Однак дана фірма не може похвалитися міцним каркасом або зносостійкістю. У цій гуми є одна велика проблема – схильність до появи гриж.

Goodyear

Даний європейський виробник пропонує шини для всіх сезонів. Вони виробляють легкові покришки та вантажну гуму. Такі автошини відрізняються тягово-зчіпними властивостями і витривалістю. Оскільки гума німецька, то вона відрізняється якістю виготовлення і міцними боками. У таких покришок є свої недоліки теж – комфорт експлуатації. Більшість російських користувачів вважають, що такі шини це саме шикарне рішення для вітчизняних доріг. Багато в чому якість гуми залежить від країни виробництва. Бренд володіє заводами в центральній Європі та Прибалтиці. І ось прибалтійські шини не дуже хороші порівняно з європейськими.

Continental

Ця гума є преміум-класу. Такі покришки може дозволити собі не кожен власник. Але люди, які дізналися про зчіпних властивостях гуми, назавжди залишаться її фанатами і ніколи не захочуть переходити на інші. Протягом багатьох років цінова політика компанії залишається незмінною. В ціні гума не падає, але на тлі загального зростання цін, це не здається таким величезним недоліком. Серед достоїнств покришок хочеться відзначити: вражаючі тягово-зчіпні властивості, бездоганна якість і гідний рівень комфорту. У цьому бренд гуму створюють таку, яка відповідала б вимогам водія.