Рейтинг викрадень автомобілів 2016

Рейтинг викрадень автомобілів 2016

На жаль, в наш час все частіше починають викрадати машини. Якщо раніше таких злочинів було мало, то на сьогоднішній день вони дуже виросли в показниках. У Росії, швидше за все автомобілі викрадають частіше, ніж в інших країнах.

Все це позначається в першу чергу на те, що більшість злочинців залишаються безкарними, і наша міліція просто не може впоратися з таким великим потоком. Але будемо сподіватися, що в майбутньому все зміниться і люди зможуть дозволити собі купити машину, а не красти.

Найбільшою популярністю у викрадачів автотранспорту користується чомусь Lada. Машина сама по собі найпростіша, але от за січень та лютий місяці таких автомобілів в Росії викрали аж 1658 штук. У списку найбільш викрадаються машин, відразу за продукцією АвтоВАЗа з’являються японські авто. У 2016 році за два місяці викрадачам вдалося викрасти близько 750 Toyota, 260 Mazda і 230 Nissan. У список машин, які найчастіше крадуть також увійшли: Kia, Renault, Hyundai, Ford, Honda, Mitsubishi.

А от якщо говорити про самих моделях, то результат може шокувати або трохи здивувати. Найбільшою популярністю взимку 2016 року користувалися машини ВАЗ-2106. таких автомобілів було викрадено 207 штук. Цей результат можна пояснити, напевно, слабкою захищеністю від авторів і простою конструкцією. Хоча, ніхто точно сказати не може, чому викрадачі цікавляться саме цією моделлю. У світі ще дуже багато загадок і це – одна з них.

Варто розуміти, що в Росії незабаром можуть почати посилювати боротьбу з автокрадіями. Наприклад, стаття за викрадення автомобіля без мети розкрадання може пропасти з Кримінального Кодексу Росії. Так що всім викрадачам варто нарешті замислитися про тяжкі наслідки заради такої звичайної наживи. Для того щоб захистити свій транспорт від викрадення, необхідно, перш за все, ставити хорошу сигналізацію. Звичайно ж, деякі з них коштують недешево, але зате ви залишитеся зі своєю машиною і вам не доведеться витрачати гроші на нову, яка може коштувати ще дорожче.

Також машини краще залишати ввечері в гаражі, а не у дворі. Адже є випадки підпалів машин. А тут вже нічого не поробиш. Якщо крадену машину можуть повернути, то з попелом вже зробити нічого не можна. Як тільки ви виявили, що ваш транспорт пропав, то відразу телефонуйте в міліцію. Зволікати ні в якому разі не можна. Чим пізніше ви звернетеся, тим далі буде ваш автомобіль.