Рейтинг відеокарт 2016 року

Рейтинг відеокарт 2016 року

Сьогодні дуже важливо підібрати правильну відеокарту для свого комп’ютера, тому в залежності від цілей використання ПК карта повинна забезпечувати нормальну її роботу. Це досить складний процес, оскільки на ринку пропонується багато різноманітних варіантів, з різними технічними характеристиками і цінами, а важливо, щоб пристрій підходило під вимоги користувача. Наприклад, якщо вам потрібна відеокарта для ігор, то вона повинна бути дуже потужною.

Четвертою в списку цього рейтингу варто відзначити відеокарту моделі HIS PCI-Ex Radeon R9 280X. та модель заслужено називається кращою, оскільки вона дуже якісна, а вартість її прийнятна. З такою карткою можна грати в будь-які ігри, назви ми бачимо модель чіпа, який використовується — R9 280X, який отримує як можна найкращі рекомендації та відгуки про свою роботу. Шина пам’яті встановлена розрядністю 284 біта, а обсяг пам’яті складає 3 ГБ. Оперативна пам’ять GDDR5 забезпечує прекрасну роботу карти. Вартість даної відеокарти знаходиться в районі 15 тисяч рублів.

На третьому місці знаходиться Zotac PCI-Ex GeForce GTX 970. Про цієї моделі також можна сказати, що вона лідирує в категорії найкраще співвідношення ціна-якість. Дуже продуктивна відеокарта за нормальну ціну (її вартість становить близько 20 тисяч рублів). Графічний чіп на цій відеокарті GeForce GTX 970, один з кращих на ринку. Будь-яка сучасна гра буде запускатися з даною відеокартою. Об’єм пам’яті становить 4 ГБ. Також на відеокарту встановлена індивідуальна система охолодження, що дуже важливо.

Друге місце займає Gigabyte PCI-Ex, роботу якої забезпечує чіп Radeon R9 290. Вартість даної карти також знаходиться в межах 20 тисяч рублів. Шина пам’яті тут встановлена на 512 біт, а обсяг пам’яті 4 Гб забезпечує прекрасну роботу вашого комп’ютера і при роботі в додатках, і про час потужних і сучасних ігор. Ця карта також оснащена хорошими інтерфейсами, завдяки яким можна підключити графічний монітор.

І на першому місці відразу дві моделі відеокарт від виробника Asus: PCI-Ex GeForce GTX 980 Strix і PCI-Ex GeForce GTX 980 Matrix. Ці відеокарти оснащені останніми розробками від провідної компанії в цій області Nvidia. Ці чіпи останнього покоління орієнтовані на підвищення продуктивності на максимум. Об’єм пам’яті становить 4 ГБ; шина пам’яті оптимальна, на 256 біт. Відгуки споживача показують, що ці два варіанти є кращими на ринку. вартість таких карток становить 40 і 45 тисяч рублів. Друга модель є ще більш досконалою.