Рейтинг туші для вій 2016

Рейтинг туші для вій 2016

Така туш не обсипається і не робить грудочок. І також вона готова показати світові нові і модні вії в стилі павучків, які трохи злипаються, але одночасно з цим виглядають дуже фактурно.

На 9 місці стоїть Givenchy Noir Couture.

Вартість такої туші дорівнює 1320 рублів. Щіточка зроблена у незвичній формі і виробники кажуть що саме завдяки їй, можна нафарбувати негусто і м’які вії. Однак сама туш на віях тримається не дуже виразно, так і щільність становить вище середнього показника.

На 8 місці – Mary Kay Lash Love

Щітка туші силіконова і дуже жорстка. Так що дана туш підійде дівчатам з густими віями. Щітка не витягує надлишки туші на кінчику і захоплює оптимальна кількість туші.

На 7 місці – Sephora Full Action

Туш лягає відмінно і без грудочок. Однак на кінці пензлика залишається хвіст. Туш підійде будь-якого типу вій завдяки класичній пензлику. До кінця дня туш може почати обсипатися.

На 6 місці – Maybelline New York Definealash

Ця щітка підходить для розведення та подовження вій. Надлишків щітка не витягує завдяки своєму вузького горлечка і рідкої консистенції. Коли туш лягати, то майже не відчувається на віях. Але якщо ви хочете добре виділити вії, то щіткою треба проводити багато разів, а не один.

На 5 місці – L’oreal Telescopic clean definition

Продукт призначений саме для подовження. Також тут є силіконова щіточка. У неї більш щільний їжачок зубчиків. Щіточка витягує не дуже багато туші, приблизно 0.1 грама. Така туш дійсно розділяє вії і робить їх виразними.

На 4 місці – Yves Saint Laurent

Ця щітка класична і зроблена з натурального ворсу. Однак велика кількість туші витрачатися через об’ємної пензлика. Туш лягати рівно і не склеює вії, немає грудочок.

На 3 місці – Claris Be Long

Ненав’язливий приємний запах і незвичайна щіточка. Пензлик, закруглена на кінці, а сам продукт досить рідкий, для того щоб лягати рівномірно і уникнути перевитрати. Протягом дня туш не обсипається і не залишає чорних слідів на століттях.

На 2 місці – Guirlain Noir G de Guirlain

Модель робить вії об’ємними та одночасно подовжує їх. Грудочки на віях не залишаються. Туш не тільки надає пишний ефект, але ще і залишається з вами до останнього протягом всього дня.

На 1 місці – Estee Lauder Sumptous

Щітка універсальна і зроблена з цього ворсу. Для того щоб пофарбувати вії треба всього один-два мазка. Туш протримається до кінця дня і не залишить чорних слідів на століттях.