Рейтинг туроператорів 2016 надійності в Росії

Рейтинг туроператорів 2016 надійності в Росії

Вище за всіх в рейтингу туроператорів варто компанія під назвою Pegas Touristik. Дана компанія працює на російському ринку вже близько 18 років і є лідером серед всіх інших компаній. У цього оператора Клієнт за бажанням може замовити будь-яку поїздку з 18 країн світу, яку навіть можна оформити в будь-рвемо доби в режимі онлайн. Дана компанія допоможе вибрати не тільки найкращий сервіс, але ще і визначить з кращим авіаперевізником, підбере готелі і так далі. Платити можна як готівкою, так і картою.

Далі у списку рейтингу знаходиться туроператор відпочинку і туризму Tez Tour. Ця компанія працює вже з 19994 року і прекрасно справляється зі своїми обов’язками. Для кожного клієнта фірма працює плідно і індивідуально. У різних країнах у оператора є більше 20-ти міжнародних компаній. Співробітники цього агентства виконають усі прохання клієнта і простежать, щоб відпочинок пройшов якісно. Адже не дарма у цієї фірми відмінна репутація.

Далі йде турфірма Coral Travel. У неї є 20-ти річний досвід роботи і безліч нагород за спиною. Турфірма може надати відпочинок в будь-якому напрямку. У цьому туристичному бізнесі фірма має більше 35-ти офісів не тільки в СНД, але і за кордоном. В 2011 році фірма мала лідируючі позиції в своїй діяльності. Гості можуть замовити в онлайн режимі будь-яку поїздку, а туроператори зроблять все можливе, щоб ваша відпустка відбувся якомога швидше та якісніше.

Своє 20-ти річчя недавнє зазначила турфірма Наталі Турс. У компанії на рахунку більше десятка років досвіду і велика кількість постійних клієнтів. Ця компанія не стоїть на місці і продовжує відкривати свої офіси в різних країнах і містах. Та й список турів теж поповнюється. Наприклад, в 2011 році з’явилися дивовижні тури в Мексику, а сьогодні можна полетіти на Коста Тропікал. А ще всі дорослі знайдуть ексклюзивні і недорогі тури для себе і своїх дітей.

Анекс Тур можна по праву назвати наймолодшою та найуспішнішою компанією. Свою роботу вона розпочав у 2001 році і вже встигла потрапити в топ рейтинг туроператорів Росії. Анекс тур може відправити туристів за таким напрямом, як: Іспанія, Туреччина, Таїланд і Єгипет. Кожен клієнт буде обслужений індивідуально і зможе знайти найкраще в цій фірмі. Також можна замовити тур в онлайн режимі в будь-який час доби. Платити за послуги можна карткою або готівкою.