Рейтинг торрент трекерів в 2016 році

Рейтинг торрент трекерів в 2016 році

Якщо раніше торрентів було дуже мало, та й скачування з Інтернету було незаконно, то на сьогоднішній день в Росії це вже дозволено офіційно. З піратством, звісно, пробують боротися, але наших людей не перемогти. Як багато хто пам’ятає, що ще років п’ять тому, для того щоб скачати з торрента музику або фільм, треба було реєструватися, мати бали за стрибка і роздачу, то сьогодні вже цього багато трекери не вимагають. Кожен бажаючий може зайти і без реєстрації скачати будь-який необхідний файл.

Norrentfilm.net

Коли ви сидите на цьому сайті, то вас не турбує нав’язлива реклама, і ви завжди зможете знайти будь-які фільми, музику або ігри, які тільки захочете. На ваші побажання та замовлення група трекера оперативно відгукується і всі їх виконує.

TREc

Можна назвати його самим вільним трекером. Це російськомовний трекер, на якому є все необхідне і найпотрібніше. Навіть самі рідкі файли теж тут знаходяться. Ви можете качати і вантажити без обмежень. Як тільки ви зайдете на софт, то в пошуку зможете знайти все, що вас цікавить.

Seedoff.net

Торрент який відрізняється своєю неповторністю і красою. Він запропонує вам завантажити фільми і музику. Також тут дуже швидко з’являються новинки, які навіть ще не вийшли в прокат або в кінотеатрах.

Торрент-Трекер

Самий звичайний сайт, де теж є ціла бібліотека всього потрібного.

BitTracker

Один із старих трекерів, на якому є все файли. Хочеться відзначити, що коли-то його намагалися закрити, але творці виявилися розумнішими і все одно наполягли на своєму. Багато користувачів до цих пір користується його послугами і не шкодує про це.

Underverse.su

Російськомовний торрент з відмінним дизайном і безліч унікального контенту. Гарячі новинки і самі старі файли доступні тут для користувачів без реєстрації. Тут є стабільна абузоустойчивая майданчик з великим запасом потужності. Також сюди до співпраці запрошуються реліз-групи.

Темний торрент трекер

Тут адміністрація прислухається до будь-яких побажань клієнтів і робимо все можливе, щоб сайт працював без перешкод цілодобово. На російськомовному трекері клієнти знайдуть все найкраще і нове. Можна не лише слухати музику і дивитися фільми, але ще й спілкуватися з іншими користувачами. Спробуйте поділитися один з одним своїми заощадженнями і файлами, і тоді спілкування стане її приємніше.