Рейтинг страхових компаній 2016, по осаго, каско

Рейтинг страхових компаній 2016, по осаго, каско

Придбання страхових полісів для автомобілів сьогодні є обов’язковим, зокрема, мова йде про ОСАГО, оскільки поліс КАСКО не є обов’язковим.

У такому разі, питання рейтингу страхових компаній 2016, і по ОСАГО і КАСКО є більш ніж актуальним. Як правило, такі рейтинги складаються на підставі таких факторів, як оперативність виплат компенсацій, якість обслуговування в компанії, а також наявність позитивних відгуків про роботу. Плюс, поліс ОСЦПВ купується щорічно, тому хотілося б вибрати компанію на довгострокове співробітництво.

Розглянемо рейтинг страхових компаній по ОСАГО. Найбільш надійним сьогодні компанією є «Росгорстрах». Клієнтами компанії є вже більше 20 мільйонів чоловік, а це становить 36% ринку страхування. Ці факти говорять про компетентності її співробітників і високої ефективності роботи.

На другому місці варто відзначити компанію «РЕСО-Гарантія». Виплати компенсацій компанія проводить протягом 1 тижня, у багатьох містах щодня функціонують центри відшкодування збитків.

Третє місце займає компанія «Інгосстрах». Ця компанія надає послуги диспетчерської служби цілодобово, а рівень виплат становить 47,2%.

Тепер перейдемо до рейтингу компаній по страхуванню КАСКО. Варто відзначити, що продажі даного поліса будуть скорочуватися в залежності від авторинку, оскільки вартість автомобілів підвищується, як і вартість самого поліса. Це підвищення відбувається через обвалу національної валюти та зростання цін на запчастини для автомобілів.

Отже, вершину рейтингу страхових компаній з КАСКО займають такі компанії, як «ВТБ Страхування», Страховий дім ТСК», ТОВ «Ренесанс Страхування», ВСАТ «РЕСО-Гарантія», Страхова група «УралСиб».

Найкращою у цьому виді страхування є компанія «РЕСО-Гарантія». Ця ж компанія знаходиться в трійці лідерів зі страхування ОСЦПВ, яка перебуває на ринку 1991 року.

Компанія «ВТБ Страхування» на ринку вже 15 років, і за експертними рейтингах отримує найвищі оцінки. Рейтинг надійності даної компанії – А++.

Страховий дім ТСК» знаходиться на ринку довше – з 1992 року, рівень довіри до цієї компанії високий, а рейтинг надійності становить А++. Дана компанія входить у п’ять лідируючих компаній на ринку страхування в цілому по всім наданим продуктів.